e
sv

CS:GO Kaç GB ?, Sorusunun En Doğru Cevabı

1394 Okunma — 28 Mayıs 2020 11:10
CS:GO Kaç GB ?, Sorusunun En Doğru Cevabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Kaç GB ? diye soru soranlar için en doğru cevabı tüm detaylarıyla veriyoruz. Oyunu kurabilmeniz için gereken boş alan miktarının 2020 gereksinimleri. Oyuna sürekli güncellemeler geldiği için bilgisayara inen dosyaların boyutunda’da ciddi artışlar oluyor. Bunun için eskiyen veriler oyuncuları çok yanıltabilir. 2012 yılında oyun ilk piyasa çıktığı zaman oyunculardan 8 GB Boş alan istiyordu fakat 2019 verilerinde 15 GB boş alan olarak değiştirildi.

8 Yıl içerisinde gelen güncellemeler ve yapılan değişiklikler ile CS:GO ilk çıktığı zamanki gibi olmadığını boyut farkından’da anlayabilirsiniz. Bunun için sistem gereksinimleri kontrolü yaparken muhakkak en güncel veriler ile cihazlarınızı karşılaştırmaya çalışın. Sizler için CS:GO Kaç GB? sorusunun en doğru cevabını aradık.

CS:GO Kaç GB Olabilir?

CS:GO Kaç GB olabilir ki? sorusu çok sıradanlaşmış bir soru gibi görünüyor fakat oyunu cihazlarına yüklemek isteyenler için çok önemli bir soru. Bunun önemini bildiğimiz için soruyu en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Aynı zamanda oyuncuların konuyla ilgili sordukları diğer soruların’da cevaplamaya çalıştık. Cevabını bulamadığınız bir sorunuz varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

CS:GO Kaç GB Olabilir?
CS:GO Kaç GB Olabilir?

2012 yılında piyasaya sürülen Counter-Strike: Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır. Valve ve Hidden Path Entertainment şirketleri oyunu hala geliştirmeye devam ediyor. Microsoft Windows, Mac OS, PlayStation 3, Linux, Xbox 360 gibi cihazlardan oynayabileceğiniz oyunu yüklemeden önce biraz boş yere ihtiyacınız olabilir.

CS:GO Oyununu cihazınıza kurabilmeniz için 18 GB boş alana ihtiyacınız var.

Günümüz video oyunlarının boyutlarına bakılırsa CS:GO gibi efsaneleşmiş bir çevrim içi FPS oyunu bizden çok’da bir şey istemiyor gibi görünüyor. Fakat ilerleyen yıllarda artacak boyutlarını’da hesaba katmanız çok önemli olacaktır. CS:GO Kaç GB sorusunu yanıtlarken verileri verip geçmek yerine daha derinlere inmek istedik.

CS:GO Kaç GB Sorularının Cevapları Doğru mu?

İnternet’de çok fazla CS:GO Kaç GB sorusunun cevabını paylaşan veriler bulunuyor. Fakat bu verilere ne kadar güvenmemiz lazım orası biraz tartışılır. Kullandığınız cihazda zaten bolca yer varsa bu tarz soruların detayları sizin için önemsiz olacaktır. Fakat kullandığınız cihazda yer sınırlıysa bu tip sorular çok önemli oluyor.

CS:GO Kaç GB Sorularının Cevapları Doğru mu?
CS:GO Kaç GB Sorularının Cevapları Doğru mu?

2020 yılında oyunu indirecek oyuncular için yapabileceğimiz en iyi tavsiye sürekli en güncel verileri kontrol etmeniz yönünde olacaktır. 2020 Yılının Ocak ayında CS:GO indirenlerden 17,8 GB Boş alan istenirken 5 ay içerisinde gelen güncellemeler ile birlikte 18,1 GB Boş alan gereksinimine yükseldi. Buda ilerleyen zamanlarda bu verilerin daha’da artabileceğini gösteriyor.

CS:GO Kaç GB Diyorsa Ona 2 Ekleyin

CS:GO Kaç GB Diyorsa Ona 2 Ekleyin, aslında bu tavsiye günümüzdeki çoğu oyun için geçerli. Gelecek güncellemeler ile ortalama 1 yıl içerisinde çok hızlı derecelerde boyut artışları görülüyor. Bu büyük güncellemeler’de yeni oyunlar ve eski oyunlar için gereken önemli bir hamle.

Oyunu indirmek isteyen oyuncular için daha önce 2020 güncel verilerini içeren ve her parçayı ayrı ayrı anlattığımız rehber yazıları hazırlamıştık. Bu haberler’de oyun performansınızı yükseltecek çok önemli detaylar’da yer alıyor.

CS:GO Sistem Gereksinimleri Verileri ile Kaç GB? Öğrenin

CS:GO Kaç GB? diye soran kullanıcılar için daha önce oluşturduğumuz sistem gereksinimleri ile ilgili makalemizi okuyabilirler. Bu sayede oyunun istediği donanım parçalarının özelliklerini ve ne gibi işlevleri olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu bilgileri cihazınız ile karşılaştırarak alacağınız performansı öğrenin.

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2020:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 ve daha yüksek sürümler
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 veya daha iyi bir işlemci
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB belleği olan ekran kartı veya daha iyi bir ekran kartı,
 • DirectX: Sürüm 9
 • Boş Alan: 18 GB

CS:GO Kaç GB? sorusunun cevabını en detaylı şekilde vermeye çalıştık. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Kaç GB ?, Sorusunun En Doğru Cevabı