CS:GO Karakterleri ve Fiyatları (Güncel)

 CS:GO Karakterleri ve Fiyatları (Güncel)
Okunuyor CS:GO Karakterleri ve Fiyatları (Güncel)

CS:GO Karakterleri ve Fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için oyundaki en güncel karakterlere ait fiyat listesini 2020 yılında sizler için hazırladık. Coubter-Strike: Global Offensive oyunu Steam üzerinden ücretsiz olduğundan sonra Korona virüsü yüzünden evlere kapanan insanlar oyunu çok oynamaya başladılar. Çevrim içi oyuncu rekorları kıran bu ünlü ve efsanevi oyunda herkes çok iyi bir hesaba, karaktere sahip olmak istiyor.

Okurlarımız bizden CS:GO Karakter Fiyatları ile ilgili bir içerik hazırlamamızı istediler. Önce oyunda karakterlerin para ile satılmadığını, yeni başlayan oyuncuların yanlış düşündüğünü sanıyorduk fakat sonra bunu isteyenler farklı bir şey söylemek istediklerini anladık. Oyun içerisinde karakteri özel skin eşyaları ile donatılmış fiyatlardan bahsediliyor.

CS:GO Karakterleri ve Fiyatları

CS:GO Karakter Fiyatları listesini merak eden oyuncular için ilk önce kelimenin tam karşılığı olan oyun içerisindeki karakterler hakkında konuşacağız. Aşağıda verdiğimiz adres aracılığıyla oyundaki tüm skin yani kostümlerin güncel fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Aşağıda oyunda şuanda aktif olarak görebileceğiniz tüm karakter fiyatları gerekli açıklamalarla birlikte ortalama tutarlarıyla yazılmıştır. Eğer sizin aradığınız farklı bir CS:GO karakteri varsa onunla ilgili sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Saha Asisi – Seçkin Tayfa

CS:GO Karakter Fiyatları Saha Asisi | Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 2,5 TL

Seçkin Tayfa’nın şehir içi operasyonlarında yerel konum hakkında uzman olan saha asileri etraflarında olan bitenleri sürekli takip eder.

Asker – Anka

CS:GO Karakter Fiyatları Asker | Anka

Ortalama Fiyatı: 2,5 TL

Anka tarafından Bölge Geri Alma Harekâtlarında destek sağlaması için işe alınan yetkin bir atıcı. Askerler tek başlarına ölümcüldür, bir araya geldiklerindeyse yıkıcıdır. Ne zaman ateş ediyoruz?

İnfazcı – Anka

CS:GO Karakter Fiyatları İnfazcı | Anka

Ortalama Fiyatı: 2,75 TL

Anka Bağlantısı için çalışan çok farklı alanda uzmanlıklara sahip bir kiralık katil. İnfazcılar bütün görevleri almaz, sadece ilginç bulduklarını alırlar. Vakit nakittir.

Markus Delrow – FBI Rehine Kurtarma Ekibi

CS:GO Karakter Fiyatları Markus Delrow | FBI Rehine Kurtarma Ekibi

Ortalama Fiyatı: 2,80 TL

Markus Delrow için her detay önemlidir. Ekipman, savaş planları, karşı taktikler, kısaca aklınıza gelebilecek her türlü detay en ufak ayrıntısına kadar Delrow tarafından defalarca göz önünde bulundurulmuştur. İki adım önde olmak Delrow’un uzmanlığıdır, aynı zamanda kendisi operasyonun beyni olmaktan da büyük bir gurur duyar. Geriye kalan tek şey planı uygulamak.

Osiris – Seçkin Tayfa

CS:GO Karakter Fiyatları Osiris - Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 3,23 TL

Osiris, bu lakabını hedefleriyle ilgili çok hızlı kararlar verdiği için kazandı. Arkasında yatan mantık basitti aslında: “İnsanın zamanı benimki kadar değerli olduğunda havadan sudan konuşmakla neden vaktimi harcayayım?” Kendinden emin, yetenekli ve hızlı davranan Osiris, düşmanlarını eşi benzeri görülmemiş bir verimlilikle ortadan kaldırmaya bayılır. İtirazı olan?

Prof. Şahmat – Seçkin Tayfa

CS:GO Karakter Fiyatları Prof. Şahmat - Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 3,23 TL

Yüksek şeref derecesiyle mezun olan Prof. Şahmat, öğrendiği bilgileri yaymak için onları öğretmeye başladı. Şahmat, her geçen dersle birlikte öğrencilerinin, kendisiyle aynı devrimci idealleri paylaşmadığını fark etmeye başladı. Zihninin körelmeye başladığını idrak ettikten sonra kendisi için yeni bir amaç buldu: Savaş sanatında ustalaşmak. İzle ve öğren.

Sapan – Anka

CS:GO Karakter Fiyatları Sapan - Anka

Ortalama Fiyatı: 3,50 TL

Sapan, Anka Bağlantısı’nın yakın muharebeleri için oldukça hayati bir unsurdur. Her daim parmak ucunda gezen ve çok az kaynakla çok yıkıcı sonuçlar alabilen Sapan, bu lakabını Anka’nın üssünü sadece M9 süngüsü ve bulduğu silahlarla geri almasına borçlu. Bıçaklayabiliyorsam bıçaklarım.

Dragomir – Sabre

CS:GO Karakter Fiyatları Dragomir - Sabre

Ortalama Fiyatı: 4,22 TL

Pek konuşmayan biri olan Dragomir rahatsız edici derecede sabırlıdır. Bir mevkiyi günlerce tutabilmesiyle bilinir. Kimileri Sabre’ın en iyi nişancılarından biri olduğunu söylerken kimileri de kestirdiğini söyler. Fakat kimse bunların ne kadar gerçek olduğunu bilmiyor. …Bekliyorum.

B Bölüğü Subayı – SAS

CS:GO Karakter Fiyatları B Bölüğü Subayı - SAS

Ortalama Fiyatı: 4,69 TL

Oldukça gizli ve ölümcül olan SAS subayları sızma, rehine kurtarma ve –GİZLENDİ– gibi kamunun gözü önünde gerçekleştirilmeye uygun olmayan görevlerde yeteneklerini geliştirmek için yıllarını verirler. Cesaret gösteren kazanır.

Saçma – NSWC SEAL

CS:GO Karakter Fiyatları Saçma - NSWC SEAL

Ortalama Fiyatı: 4,88 TL

SEAL takımının “Silah Dağıtım Uzmanı” olarak bilinen Saçma, emrindeki neredeyse bütün askeri silahları sahada derinlemesine test etti ve inceledi. ST6 komandoları, zamandan kazanmak için Saçma ile silahlar hakkında konuşmamak için ellerinden geleni yapsalar da operasyon esnasında avantajı ele geçirmek için Saçma’nın az bilinir silahlar üzerine olan bilgisine güvenirler. Benimle konuşuyorlar. Silahlar. Onların da duyguları var.

Maximus – Sabre

CS:GO Karakter Fiyatları Maximus - Sabre

Ortalama Fiyatı: 5,41 TL

İçindeki korlaşmış öfkeyle ve hem küçük hem de büyük saygısızlıklara karşı saplantılı bir intikam duygusuyla hareket eden Maximus, yakın muharebe desteği için Sabre’ın birinci tercihidir. Kanla ödenemeyecek kadar küçük saygısızlık diye bir şey yok. Hayır, asıl SEN çok fazla tepki gösteriyorsun.

Ajan – FBI SWAT

CS:GO Karakter Fiyatları Ajan - FBI SWAT

Ortalama Fiyatı: 6,14 TL

FBI’ın SWAT takımları yüksek riskli durumlarda kullanılır. Terörle mücadele, rehine kurtarma ve bomba imha etme, FBI’daki SWAT ajanlarının uzmanı olduğu şeylerden sadece birkaçıdır. Sadakat, Cesaret, Dürüstlük.

“Çift Dikiş” McCoy – USAF TACP

CS:GO Karakter Fiyatları "Çift Dikiş" McCoy - USAF TACP

Ortalama Fiyatı: 7,06 TL

“Çift Dikiş” McCoy’un lakabı, TACP saha talimini iki kere tamamlamasından geliyor. Resmî kayıtlara göre zamanlamayla ilgili bir karışıklık olmuş fakat takım arkadaşları, onu bu talimi üçüncü bir defa tamamlamaktan alıkoyduklarını bildirdi. İnanılmaz bir fiziksel ve zihinsel güce sahip McCoy genelde her tür çatışmada en son ayakta kalan kişi oluyor. Evet, hâlâ ayakta.

Seal Team 6 Askeri – NSWC SEAL

CS:GO Karakter Fiyatları Seal Team 6 Askeri - NSWC SEAL

Ortalama Fiyatı: 11,42 TL

Savaşa hazır, kazanmaya aç olan Seal Team 6’in askerleri bir işi nasıl tamamlamaları gerektiğini bilir. Burada olmaktan mutluyum.

Becerikli Rezan – Sabre

CS:GO Karakter Fiyatları Becerikli Rezan - Sabre

Ortalama Fiyatı: 11,88 TL

Usta bombacı ve oldukça tebrik alan Hazırlıklı Olmanın Sağladığı Neşe kitabının yazarı Becerikli Rezan, kendini Sabre’ın Operasyon Amiri olarak atadı. İşler kızıştığında ortaya çıkan dizginlenemez öfkesinden ötürü Kızıl Rezan lakabına da sahiptir ama kimse bunu onun yüzüne karşı söylemez. Yaptığım işten gurur duyuyorum.

Kara Kurt – Sabre

CS:GO Karakter Fiyatları Kara Kurt - Sabre

Ortalama Fiyatı: 14,26 TL

Kara Kurt, Sabre’ın düşmanlarını izini büyük bir titizlikle ve dikkatle sürer. Doğu Avrupa’nın çetin ormanlarında yetiştiği için civarında insan olup olmadığını büyük bir doğrulukla hissedebilir ve hissettiğinde de ne yapması gerektiğini bilir. Öldürmek için onları görmeme gerek yok.

Seçkin Bay Muhlik – Seçkin Tayfa

CS:GO Karakter Fiyatları Seçkin Bay Muhlik - Seçkin Tayfa

Ortalama Fiyatı: 16,44 TL

İlk olarak silah sektörünün önde gelenleriyle “Satın Alma Danışmanı” olarak çalışan Bay Muhlik, kısa bir sürede dünya çapındaki çeşitli emniyet teşkilatlarının “En Çok Aranan İlk 10 Suçlu” listesinde kendine yer buldu. Gerçek kimliği, iddialara göre, yakın zamanda devrilmiş bir Orta Doğu kralının son vârisi olduğu yönünde. Aldığı üstün askeri eğitime, uluslararası özel okul eğitimlerine ve çeşitli uluslararası banka hesaplarına dair kanıtların ortaya çıkmasıyla birlikte Bay Muhlik’in, ailesinin tarihi toprakları üzerinde egemen bir gücü yeniden oluşturmak için harekete geçtiğinden şüpheleniliyor. Baskı ve zaman.

3. Komando Bölüğü – KSK

CS:GO Karakter Fiyatları 3. Komando Bölüğü - KSK

Ortalama Fiyatı: 17,84 TL

Kommando Spezialkräfte üyesi seçkin bir asker. KSK’nin Operasyonel Kuvvetlerine katılacak askerler, Almanya’nın 3. Komanda Bölüğü’ne ait askerleri arasından özenle seçilir. Bunun konumuzla hiçbir ilgisi yok.

Binbaşı Ricksaw – NSWC SEAL

CS:GO Karakter Fiyatları Binbaşı Ricksaw - NSWC SEAL

Ortalama Fiyatı: 18,62 TL

Binbaşı Ricksaw’un ağır muharebe esnasında altındakileri serbest bırakma tavrı sayesinde, en kötü durumlarda bile SEAL takımı sakin ve ölümcül oluyor. Bugüne kadar SEAL komandoları arasında en fazla özel görevi yönetmiş olan Bnb. Ricksaw, hayatın ne kadar kısa olabileceğinin farkında. Takımının hayattayken iyi vakit geçirmesini istiyor ve Ricksaw’a göre iyi vakit geçirmek demek, yüksek değere sahip hedeflere cehennemi ve kaosu neşeyle sunmaktır. Sosisliler, kadınlar ve el bombaları. Yaşasın!

“Doktor” Romanov – Sabre

CS:GO Karakter Fiyatları "Doktor" Romanov - Sabre

Ortalama Fiyatı: 38,59 TL

30 yılı aşkın bir süredir ihtilaflı sınırlardan ustaca bir şekilde ilaç kaçakçılığı yapan “Doktor” artık Sabre’ın Araç Aksatma Harekâtlarının yönetiyor. Birden fazla BM enerji tesisini aynı anda yok ettiği iddia edilen Romanov, düşmanları tarafından oldukça ihtiyatlı, emin ve korku verici biri olarak bilinir. Fakat annesinin gözünde o, yanlış insanlara bulaşmıştır. Durum gayet basit. Plan yapıyoruz ve yaptığımız planı kazanmak üzerine kuruyoruz.

Özel Ajan Ava – FBI

CS:GO Karakter Fiyatları Özel Ajan Ava - FBI

Ortalama Fiyatı: 67,92 TL

CS:GO En Pahalı Karakter: İlk başlarda göz ardı edilen Özel Ajan Ava daha sonra takımı tarafından en üst düzey gizli silah olarak nitelendirilmeye başladı. Alabileceği toplam beş FBI Onur Madalyası’ndan üçünü almış olmasına rağmen Ava, başarılarına pek odaklanmaz. Ona göre bu durum, New Jersey şehrinde dört büyük erkek kardeşle büyümekle kıyaslanamaz. Özel Ajan Ava basit şeylerden zevk alır; net zaferler, soğuk bira ve kötü adamları kevgire çevirmek. Beni görürler. Kafaları karışır. Sonra da ölürler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın