CS:GO Madalya Nasıl Alınır?

 CS:GO Madalya Nasıl Alınır?
Okunuyor CS:GO Madalya Nasıl Alınır?

CS:GO oyuncularının skor tablosu kenarında gördüğümüz hizmet madalyası oyunun bazı kurallarını yerine getirdiğinizde kazanılabilir. Eğer sizlerde CS:GO Hizmet madalyası sahibi olmak istiyorsanız öncelikle oyunda 40. Seviye olmanıza yetecek kadar oyunda deneyim puanı kullanmanız gerekmekte. Sizde CS:GO Madalya nasıl alınır? Merak ediyorsanız konumuzda sizler için hizmet madalyası sahibi olabilmeniz için gerekli bilgileri paylaşacağız ve sizlerde artık CS:GO’ da madalya sahibi olabileceksiniz.

CS:GO Madalya Nedir? Ne İşe Yarar?

CS:GO oynayanların birbirinden farklı çıkartmaları, skinli silahları ve eldiven gibi çeşitli itemleri bulunmakta. Bazıları ise ayı bir pul koleksiyoncusu gibi oyun içinde kendilerine koleksiyon oluşturmakta. Hal böyle olunca CS:GO hizmet madalyası biriktirme ışid’e devreye girmiş oluyor.

CS:GO Madalyalarının herhangi bir ücreti bulunmamaktadır. Manevi değeri daha çok olan madalyalar Oyuncuların ne kadar oyuna değer verdiği, Ne kadar uzun süre oynadığı gibi durumları belirtmeye ve o dönemdeki hizmet madalyasını aldığını belirtmesine yaramaktadır. Renkleri ve görsellik açısından ayrıca çok havalı durduğundan oyuncular değer taşımaktadır. CS:GO Madalya sahibi olabilmek için birkaç adımdan geçmeniz ve şartları karşılamanız gerekmektedir. Hizmet madalyası alma kuralları için aşağıdaki yazımızı inceleyebilirsiniz.

CS:GO Madalya Nasıl Alınır?

CS:GO Madalya sahibi olabilmek için aşağıdaki adımları takip ederek işinizi hızlandırabilir ve çoğu kişiden daha önce renkleri birbirinden farklı madalyaların sahibi olabilirsiniz.

1.       Madalya sahibi olabilmek için belirli bir deneyim puanına ihtiyaç duyulur bunun için. Kısa süren ve seri biten modlarda vakit geçirmeniz deneyim puanı almanıza yardımcı olabilir.

2.       Topladığınız deneyim puanları ile 40 Seviye olmanız gerekmektedir. 40 Seviyeye ulaşamayan hizmet madalyası sahibi olamıyor.

3.       Oyunda 40 Seviyeye ulaştığınızda karşınıza gelen bildiride ‘’Hizmet Madalyasını Al’’ seçeneği çıktığında seçimi onaylayıp madalyanın sahibi olabilirsiniz.

Bilmeniz gereken birkaç ayrıntıyı sizler için paylaşalım. 40 Seviye CS:GO’ da gelebileceğiniz en yüksek seviyedir. Bu durumda hizmet madalyası alabilmek için 40 seviyeye erişmek vakit harcayacaktır. Oyunda 40 seviye olduğunuzda seviyeniz sıfırlanır ve 1 seviyeden devam edersiniz oyuna. Bulunduğunuz sezonda 1 den fazla 40 seviyeye ulaştığınızda madalyanız farklı renkte size yeniden hediye edilir ve birden fazla madalya sahibi olursunuz. Hizmet Madalyalarında alabileceğiniz en son seviye rengi kırmızıdır ve ulaşması zordur. Kazandığınız farklı renkteki madalyaları Oyuncu profilinizde sergileyip oyunda prestijinizi artırabilir ve görsellik bakımından profilinizi daha güzel hale getirebilirsiniz. CS:GO hakkında farklı bilgiler için sitemizde bulunan diğer konulara göz atmayı unutmayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL