CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor Sorunu

 CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor Sorunu
Okunuyor CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor Sorunu

CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor sorunuyla karşılaşanlar 2020 yılında güncel çözüm yöntemini burada bulacaklar. Basit işlemlerle sorundan kurtulacaksınız. Oyuna girerken herhangi bir sorun yaşamayan oyuncular maça girecekleri zaman yükleme barının çok yavaş ilerlemesi ve bir süre sonra durması ile bu sorunu yaşıyorlar.

Yurt dışında’da çok sık karşılaşılan bir sorun. Fakat ülkemizde bu sorunla ilgili araştırmalar çok yetersiz. CS:GO Teknik Destek ekibine alınan bu hatayla ilgili mesajlar atıldı fakat geri dönüş sağlanamadı. Bizde bu hatayla daha önce karşılaşan oyunculara ulaşarak sorunu nasıl çözdüklerini bulmaya çalıştık. Aynı zamanda yabancı kaynaklardan’da araştırmalar yaparak bulduğumuz çözüm yollarını sizlere anlatacağız.

CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor

CS:GO Mekan Başlatılıyor’da Kalıyor hatasını çözebilmek için aşağıda maddeler halinde verdiğimiz çözüm yöntemlerini deneyebilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak bizlere iletin. Aynı zamanda mekan başlatılıyorda kalıyor sorunu hala devam ediyorsa bu durumu bizlere bildirebilirsiniz.

  • Steam’a giriş yapın,
  • Kütüphaneler’de CS:GO oyununa sağ tıklayın,
  • Özellikler yazısına tıklayın,
  • Yerel Dosyalar’dan Oyunun Dosyalarının Bütünlüğünü Doğrulayın
  • Tekrar oyuna ve maça girmeyi deneyin,
CS:GO Mekan Başlatılıyorda Kalıyor
CS:GO Mekan Başlatılıyorda Kalıyor

İlginizi Çekebilir: CS GO VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası 2020

Yukarıdaki işlemleri yaptığınız zaman CS GO Mekan Başlatılıyor da kalıyor sorununu çözebilirsiniz. Maç yüklenirken haritanın ve diğer nesnelerin doğru yüklenememesi durumundan kaynaklanan bir hata. Bunun için oyunda eksik veya hatalı bir dosya olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın