CS:GO Overwatch Kodları Rehberi

CS:GO Overwatch Kodları Rehberi

Steam ve Valve’ nin geliştirileri olduğu CS:GO oyununda sizlere hileleri tespit etme yöntemi olan ve oyuncuların severek incelediği CS:GO Overwatch ve CS:GO Overwatch Kodları hakkında bilgiler vereceğiz. Counter-Strike: Global Offensive günümüzün değişilmez FPS oyunlarından birisidir ve her oyun severin mutlaka Bilgisayarında yer alan bir oyundur. Oyunda biliyorsunuz ki hile kullanan sayısı oldukça fazla ve bazen baş edilemez hale gelmekte. Bu nedenle oyuncuların inceleme yapabildiği Overwatch devreye girerek inceleme yapma şansı veriyorlar. İlk defa Overwatch kullanacaksanız eğer, CS:GO Overwatch Kodları 2021 senesinde’ de geçerli olan kodları vererek işinizi kolaylaştıracağız.

CS:GO Overwatch Kodları Nedir?

CS:GO Overwatch Kodları Nedir?
CS:GO Overwatch Kodları Nedir?

CS:GO Overwatch hile inceleme uygulamasını kullanan oyuncular için belirli özelliklere sahip olan overwatch kodları sayesinde net şekilde karar vermemize yardımcı olur. Reportlanan oyuncunun hile olup olmadığını doğru şekilde anlayabilmemiz için kullandığımız bazı kodlara ihtiyaç duyulur. Oyun CS:GO Overwatch açılışında bazı özellikleri aktif olmadan başlatır ve bazı kodlar sayesinde önemli özellikleri aktif ederek oyuncunun hile yada hile olmadığını rahatça anlamamıza yardımcı olur.

CS:GO Overwatch Kodları Ne İşe Yarar?

CS:GO Overwatch Kodları Ne İşe Yarar?
CS:GO Overwatch Kodları Ne İşe Yarar?

Overwatch sistemini kullanmayı seviyorsanız kodları bilmeniz size daha keyifli anlar yaşatabilir. Karşınıza çıkan şüpheliyi daha rahat açıdan izlemek istiyorsanız eğer belirli kodlarla bu işi sağlamanız mümkün. Komut konsolunu açıp kodları yazarak, duvar arkası görme, farklı açılardan bakma, maç tekrarını yönetme ve merminin düştüğü açıyı görebile gibi birçok özelliğin aktif olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer CS:GO Overwatch Kodları nereye yazılır bilgi sahibi değilseniz, ESC tuşunun hemen altında bulunan (‘’) tuşuna basıp açılan konsoldan kodları girerek gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Ayrıca konsol açılmıyorsa, Ayarlar kısmından geliştirici konsolunu açma seçeneğini aktif etmelisiniz.

CS:GO Overwatch Kodları (Tümü)

Counter-Strike: Global Offensive Overwatch kodları neler merak ediyorsanız sizlere olmazsa olmaz kodları ve ne işe yaradıkları hakkında bilgiler verip, usta bir hile avcısı olmanıza yardım edeceğiz. Dilerseniz Overwatch kodları neler biraz inceleyelim.

CS:GO Overwatch Kodları (Tümü)
CS:GO Overwatch Kodları (Tümü)

Öncelikle Kod yazmak için konsolu Shift + F2 tuşlarına basarak açıyoruz.

·         demoiu: Demo player açılmasını sağlar.

·         demo_debug: Hata ayıklama bilgileri açılır ( sonuna 1 yazdığınızda açılır, 0 yazdığınızda kapanır)

·         demo_pause: İzlemekte olduğunuz maç duraklar.

·         demo_resume: Durdurmuş olduğunuz maçın yeniden başlatır.

·         demo_togglepause: İncelemekte olduğunuz maç durdurulmuşsa eğer tekrar başlar.

·         demo_timescale (Oynatma Hızı): izlediğiniz maçı hızlandırmaya yarar. Örneğin: ‘’demo_timescale 3’’ kodu maçı hızlandırır ( Rakamlarda oynama yaparak daha hızlı veya daha yavaş oynatmasını sağlayabilirsiniz.)

·         demo_gototick: Bu kod sayesinde incelemeye aldığınız maçı istemiş olduğunuz her hangi bir dakikaya getirebilirsiniz. Örneğin: demo_gototick [30 Min] yazdığınızda, maçın 30. Dakikasına gidersiniz. İzlemek istediğiniz sayıları kendinizin değiştirebileceğini unutmayınız.

·         spec_show_xray 1: Duvar arkasını görebilme özelliğini aktif eder.

·         spec_show_xray 0: Duvar arkasını görme özelliğini kapatır.

·         sv_showimpacts 1: Mermilerin etki ettiği bölgeyi görebilmeyi aktif eder.

·         sv_showimpacts 0: Mermi etki alanı özelliğini kapatır.

·         cl_draw_only_deathnotices 1: Ekranda bulunan tüm yazılar silinir. (Ölüm bilgileri hariç)

·         cl_draw_only_deathnotices 0: Ekranda bulunan kaldırdığınız yazılar geri gelir.

·         r_drawothermodels 1: Oyuncuları görmenizi sağlar.       r_drawothermodels 0: Oyuncuları gizler.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.