CS:GO Övgü Botu Nedir? (Bedava) 2022

 CS:GO Övgü Botu Nedir? (Bedava) 2022
Okunuyor CS:GO Övgü Botu Nedir? (Bedava) 2022

CS:GO Övgü Botu arayanlar için hem bunun ne işe yaradığını açıklıyoruz. Bedava bir şekilde 2022 yılında nasıl yapılabileceğini buradan sizlere açıklıyoruz. Oyundaki güven faktörünü yükseltmeyi sağlayan bu sistemdeki derecenizi bu sayede yükseltebilirsiniz. Bu tür işlemler oyundan hile gibi çeşitli şikayetlerinizin de affedilmesini sağlayabilir. CS:GO Övgü Botu denilen sistem henüz ülkemizde pek bilinmiyor. Bizde sizler için bu sistemi araştırdık.

CS:GO Övgü Botu, oyuna eklenen övgü sisteminde oyunu oynayan farklı oyuncuların size olumlu dereceler vermesini sağlar. Bu durumda’da güven faktörünüz yükselecektir.

CS:GO Övgü Botu Ne İşe Yarar?

CS:GO Övgü Botu, oyun içerisinde hile veya çeşitli şikayetler ile düşen güven faktörü puanlarının tekrar yükselmesini sağlar. Aldığınız olumlu dönüşler oyun tarafından takip edildiği için size yararı olabilir.

Oyunda maçlardan çıkarken, kötü performanslar veya yasaklı olan bazı hareketleri yaptığınız’da sistem tarafından verilen güven faktörü puanlarınız düşer. Bunları tekrar yükseltebilmek için oyunda övgü almanız işinize yarayabilir. Fakat CS:GO Övgü sisteminin fazla kullanılmamasından dolayı oyuncular daha uzun ve zorlu bir şekilde güven faktörlerini iyileştirmeye mecbur kalıyorlar.

CS:GO Övgü Botu
CS:GO Övgü Botu

CS:GO Övgü Botu sayesinde güven faktörünü yükseltebilirsiniz. Bununla birlikte maçlarda takım arkadaşlarınız daha iyi ve kaliteli oyuncular olacaktır. Buda oyundan aldığınız zevki ve tadını arttıracak.

CS:GO Övgü Botu Fiyatları

CS:GO Övgü Botu normalde bedava yapılan bir işlem değildir. Fakat bazıları çeşitli sistemler ile oyunculara bu hizmeti ücretli bir şekilde satıyor. Şuanda ortalama fiyat tablosunu aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Övgü Botu Fiyatları:

  • 600 Övgü Botu (x3): 10 TL

Aynı zamanda doğrulanmış Steam hesaplarından sizin hesaplarına atılacak olumlu yorumlarda güven faktörünü iyileştirecektir. Bunun gibi bazı önemli maddelerinde olduğu çeşitli paketler satılabiliyor.

CS:GO Övgü Botu Bedava Nasıl Yapılır?

CS:GO Övgü Botu Bedava bir şekilde hizmet veren bir platform şuanda yok. Fakat biz oyuncuların kendi aralarında bunu ücretsiz bir şekilde dayanışmayla yapabilmeleri adına sağlamaya çalışacağız.

  • Aşağıdan Yorum Olarak Steam Profilinizin Linkini Yazın.
  • Yorumlarda Steam Profillerini Paylaşan Oyunculara Olumlu Dönüşler Yapın.

Bu sayede hem sizin hemde diğer oyuncuların oyundaki güven faktörleri iyileşecektir. Herhangi bir ücret ödemeden bu sisteme dahil olabilirsiniz. Verdiğimiz 2 maddeyi’de dikkatli uygulayın.

CS:GO Övgü Botu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Detaylar aktarılmaya devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın