e
sv

CS:GO Panorama Kapatma İşlemleri

744 Okunma — 29 Aralık 2021 15:00
CS:GO Panorama Kapatma 2022
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Panorama Kapatma ile ilgili gelen son güncellemeler ile birlikte artık kapatılmayacağı söylense’de kapatmak için bazı yöntemlerin olduğu biliniyor. Oyunun arayüz ekranına ilk eklendiği zaman oyuncuların ilgisini çekmeyi başarsa’da sonradan gelen güncellemelerle değişen yapısını sevmeyen oyuncuların sayısı arttı. CS:GO Panorama UI Kapatma işleminin nasıl gerçekleşeceğini bilmeyenler yöntemi aramaya başladılar.

CS:GO geçmişte yaşadığı sorunlar ve güncellemelerinin yetersizliği ile ciddi oyuncu kayıpları yaşamıştı. Bu kayıplarını engellemek ve oyuncu sayısını arttırmak adına arayüz tasarımda yapacağı değişikler için bir alt plan hazırladı. Panorama UI olarak oyuncuların karşısına çıkan özelliklerde arayüzde yapılabilen hizmetleri daha farklı bir biçimde sunuyordu. Fakat eski oyuncular yeni tasarıma pek alışamadılar.

Eskiden bu ekstra arayüzün kapatma işlemi olsa da 2022 yılındaki güncellemeler sonrasında artık CS:GO Panorama Kapatma işlemlerinin çalışmayacağı söylendi. Şimdi bunu cevabını bulduğumuz yöntemleri deneyerek öğrenelim.

CS:GO Panorama Kapatma

CS:GO Panorama Kapatma işleminin 2022 yılında nasıl gerçekleşeceğini aşağıda açıklıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Yeni yöntemler bulundukça buradan güncel olarak eklenmeye devam edecek. CS:GO Panorama Kapatma:

 1. Oyuna giriş yapın,
 2. é” tuşu ile komut konsolunu açın
 3. -scaleform” komutunu yazıp “Enter” tuşuna tıklayın
CS:GO Panorama Kapatma
CS:GO Panorama Kapatma

Yukarıdaki basit 3 madde ile oyun içerisinde Panorama UI kapatma işlemini gerçekleştirebileceğiniz yöntemi ağlattık. 2018 yılından 2022 yılına kadar bu yöntem sorunsuz şekilde çalışıyordu. Fakat bu yıl gelen güncellemelerle artık CS:GO oyununda bulunan Panorama kapatma işleminin çalışmadığı söylenmeye başladı.

CS:GO Panorama Kapatma ile İlgisi S.S.S

CS:GO Panorama Kapatma ile İlgili Sık Sorulan Soruları bu başlık altında cevaplıyoruz. Sizinde sormak istediğiniz sorularınız varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

CS:GO Panorama Kapatma Nasıl Yapılır?

CS:GO Panorama Kapatma işlemini 2022 yılında yapabilmeniz için sizlere en basit haliyle anlattığımız 3 maddeyi yerine getirmeniz gerekiyor.

CS:GO Panorama UI Kapatmazsak Ne Olur?

CS:GO Panorama UI bazı oyuncular kullanmadıkları için arayüzde görmek istemedikleri için kapatmak istiyorlardı. Bazı oyuncularda oyun içerisinde FPS düşürdüğünü iddia ettikleri için bunu kapatmak istiyorlar. Fakat hiç bir kötü etkisi bulunmamaktadır.

CS:GO Panorama Kapatma ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Yeni yöntemler bulundukça eklenmeye devam edecek.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Panorama Kapatma İşlemleri