e
sv

CS:GO Ping Düşürme Kodu 2020

1834 Okunma — 29 Ocak 2020 11:11
CS:GO Ping Düşürme Kodu 2020
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Ping Düşürme Kodu ile 2020 yılında oyunlardan alacağınız performansı arttırarak daha çok verim almanızı ve maçları kazanmanızı sağlamaktadır. CS:GO Ping Düşürme Kodu hakkında yerli kaynaklarda bilgilerin yetersiz olmasından dolayı 2020 yılına özel olarak güncel bir içerik hazırlamak istedik.

CS:GO, şuanda piyasadaki en kaliteli ve büyük oyunların başında geliyor. Yaptığı geliştirmeler ile kategorisindeki diğer oyunlara öncülük etmeyi başardı. Bu büyük başarısının arkasında oyuncular oyunu oynarken en iyi verimi alabilecekleri şekilde ayarlarda oynamalar yapabilmesi geliyor. Yani sıradanlaşmış ayar sisteminin dışına çıkarak oyunculara kod ile ayarları düzenleyebilmelerine izin vermesi çok sevilen bir özellik.

CS:GO oynarken maçlarda iyi oynayabilmek için strateji ve yeteneğin önemli olduğu kadar oyundan aldığınız Ping değerleri’de çok önemli. Ping düşürme kodu ile oyun akış hızınız artacak ve daha seri hareket edebileceksiniz, aynı zamanda reflekslerinizin kuvvetiyle rakibi alt edebilme ihtimaliniz daha yüksek olacak.

CS:GO Ping Düşürme Kodu

CS:GO Ping Düşürme Kodu
CS:GO Ping Düşürme Kodu

CS:GO Ping Düşürme Kodu sayesinde 2020 yılında tüm maçlarda ve oyunlarınızda daha düşük ping değerleri alacaksınız. Aşağıdaki kodu konsola yazmanız yeterli olacaktır.

rate 128000
cl_cmdrate 128
cl_updaterate 128
cl_interp 0.031
cl_interp_ratio 1

Yukarıda verdiğimiz CS:GO Ping Düşürme Kodu haricinde aradığınız veya özel istediğiniz kodlar varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Ping Düşürme Kodu 2020