CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri ile oyun içerisindeki sizi temsil eden ikonu özel tasarlayabilir veya size sunduğumuz 2020 yılının en güzelleri ile değiştirebilirsiniz. CS:GO Profil Fotoğrafı nasıl değişir? veya resmi nasıl değişir? sorularını’da cevaplıyoruz.

CS:GO Oyuncuları oyun içerisinde profil bilgilerini kendilerine özgü donata biliyorlar, bunların içerisinde fotoğraf ve resim ekleyerek diğer herkesin görebileceği önemli bir değişiklik yapılabiliyor.

Oyuncuların bizden istediği CS:GO Profil Fotoğrafları isteği üzerine en özel çekimlere ait kareleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda CS:GO Profil Resimleri ile sizi temsil edecek özel tasarımlar bulabilirsiniz.

Yazımızı detaylandırmak için CS:GO Profil Resmi ve Fotoğrafı nasıl değiştirilir? sorusunu cevaplıyoruz. Yabancı bir kaynaktan bulduğumuz CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarlama sitesini sizlere anlatacağız.

CS:GO Profil Fotoğrafları

CS:GO Profil Fotoğrafları 2020 yılına yeni ve özel bir başlangıç yapmak için sizi temsil edecek görselleri aşağıdakiler ile değiştirebilirsiniz.

CS:GO Profil Resimleri

CS:GO Profil Resimleri oyunda sık karşılaşamayacağınız en güzellerini derinlerden bulup sizler için çıkardık.

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri Nasıl Değiştirilir?

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri Nasıl Değiştirilir? sorusunu soranlar için 2020 yılında bu işlemi nasıl yapacağınızı en kısa ve açık haliyle anlatıyoruz.

Steam > Ayarlar > Profil > Avatarı Değiştir

Yukarıdaki işlemi uyguladığınız zaman Steam hesabınızda değişen Avatar görselleri CS:GO gibi oyunlarda profil resminiz olarak görülmeye başlar.

CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla

CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla
CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla

CS:GO Kendinize özgü kapak fotoğrafı tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz silah ile özel tasarlanmış görsel üzerine istediğiniz yazıyı veya ismi yazabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki vermiş olduğumuz butona tıklayıp kapak fotoğrafını tasarlayabilirsiniz.

127
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.