e
sv

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri

5516 Okunma — 03 Ocak 2020 14:43
CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri ile oyun içerisindeki sizi temsil eden ikonu özel tasarlayabilir veya size sunduğumuz 2020 yılının en güzelleri ile değiştirebilirsiniz. CS:GO Profil Fotoğrafı nasıl değişir? veya resmi nasıl değişir? sorularını’da cevaplıyoruz.

CS:GO Oyuncuları oyun içerisinde profil bilgilerini kendilerine özgü donata biliyorlar, bunların içerisinde fotoğraf ve resim ekleyerek diğer herkesin görebileceği önemli bir değişiklik yapılabiliyor.

Oyuncuların bizden istediği CS:GO Profil Fotoğrafları isteği üzerine en özel çekimlere ait kareleri sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda CS:GO Profil Resimleri ile sizi temsil edecek özel tasarımlar bulabilirsiniz.

Yazımızı detaylandırmak için CS:GO Profil Resmi ve Fotoğrafı nasıl değiştirilir? sorusunu cevaplıyoruz. Yabancı bir kaynaktan bulduğumuz CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarlama sitesini sizlere anlatacağız.

CS:GO Profil Fotoğrafları

CS:GO Profil Fotoğrafları 2020 yılına yeni ve özel bir başlangıç yapmak için sizi temsil edecek görselleri aşağıdakiler ile değiştirebilirsiniz.

CS:GO Profil Resimleri

CS:GO Profil Resimleri oyunda sık karşılaşamayacağınız en güzellerini derinlerden bulup sizler için çıkardık.

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri Nasıl Değiştirilir?

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri Nasıl Değiştirilir? sorusunu soranlar için 2020 yılında bu işlemi nasıl yapacağınızı en kısa ve açık haliyle anlatıyoruz.

Steam > Ayarlar > Profil > Avatarı Değiştir

Yukarıdaki işlemi uyguladığınız zaman Steam hesabınızda değişen Avatar görselleri CS:GO gibi oyunlarda profil resminiz olarak görülmeye başlar.

CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla

CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla
CS:GO Kapak Fotoğrafı Tasarla

CS:GO Kendinize özgü kapak fotoğrafı tasarlayabilirsiniz. İstediğiniz silah ile özel tasarlanmış görsel üzerine istediğiniz yazıyı veya ismi yazabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yukarıdaki vermiş olduğumuz butona tıklayıp kapak fotoğrafını tasarlayabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

CS:GO Profil Fotoğrafları ve Resimleri