CS:GO Round Bitmiyor Hatası ve Çözümü

CS:GO Round Bitmiyor Hatası ve Çözümü

CS:GO Round Bitmiyor ile ilgili sorun yaşayan oyuncular için bu hatayı ortadan kaldıracak çözüm yollarını anlatacağız. Raunt bitmiyor sorunu ile ilgili sizlere sunacağımız basit çözüm yolu sayesinde bir daha yaşamayacağınız sıradan bir hata. CS:GO Round Bitmiyor sorununuz aşağıdaki çözüm yöntemimizi yaptıktan sonra geçmediyse bize yorum olarak bildire bilirsiniz.

CS:GO Çıktığı günden bu günlere kadar milyonlarca oyuncusuyla kategorisinde lider bir şekilde serüvenine devam ediyor. Çocukluğumuzdan bu yana gelen Counter-Strike serisinin son oyunu olan Global Offensive sürümü ile devrim niteliğinde bir yankı yaratmayı başardı.

Oyun her ne kadar çok popüler olsa’da çevrim içi bir oyun olduğu için güncelleme sonralarında her oyunda olduğu gibi hatalar gözükebiliyor. CS:GO Round Bitmiyor sorunu da bu hatalardan yalnızca bir tanesi.

CS:GO Round Bitmiyor

CS:GO Round Bitmiyor
CS:GO Round Bitmiyor

CS:GO Round Bitmiyor hatasını alanlar için çözüm yolunu oldukça basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. CS:GO Round bitmiyor sorununu gidermek için size bulduğumuz çözüm yolunu aşağıda anlattık, harfiyen uygulamanız gerekmektedir.

Oyun içerisinde konsolu açarak içerisine sv_cheats 1 kodunu yazmanız gerekmektedir. Sonrasında mp_ignore_round_win_conditions 1 kodunu yazıp oyuna restart çekmeniz gerekiyor.

CS:GO Round Bitmiyor sorununuz yukarıdaki işlemden sonra bitecektir. Bu ve buna benzer farklı hatalarınızın çözümü için aşağıdan yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.