CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu

CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu

CS:GO Round Uzatma Kodu hem sayısı hemde süresi olarak sizlere sunuyoruz. CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu ile uzun maçlar sizi bekliyor. Oyunu oynarken gerçekten kendimizi savaşın içinde hissetmesek bile oluşturduğu rekabet ortamı ile saatlerce hırslanarak savaşlara giriyoruz.

Arkadaşlarımızla veya botlarla oluşturduğumuz eğitim, eğlence maçlarında, her güzel şeyin bir sonu olduğu gibi roundların da bir sonu oluyor maalesef.

CS:GO Round Uzatma Kodu

CS:GO Round uzatma kodu ile kendi aralarında süresi veya sayısı gibi farklılıklar gösterebiliyor. Arkadaşlarımız veya botlarla atılan maçlarda bu kod değişikliklerinin faydasını yerine göre anlayabilirsiniz.

CS:GO Round Süresi Uzatma Kodu

CS:GO Round süresi uzatma kodu ile istediğiniz kadar oyunun tadını çıkartabilirsiniz. Aşağıda verdiğimiz kod ile CS:GO Round süresi 60 dk yapmak isteyenler için ideal bir yapıdadır.

mp_roundtime <süre>

CS:GO Round Sayısı Arttırma Kodu

CS:GO Round Sayısı Arttırma Kodu ile aynı haritada defalarca maç yapabilir ve rekabeti hiç azalmadan devam ettire bileceksiniz. Aşağıdaki kod ile mevcut haritanızın süresini uzatacaksınız.

mp_timelimit <süre>

CS:GO Round Sayısı ve Süresi Uzatma Kodu bir başlık altında sizlere sunduk. Keyifli oyunlar.

116
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. Palo dedi ki:

    Çok sağol işime yaradı

    1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

      Keyifli oyunlar