CS:GO Saf Sunucu İstemci Dosyası Hatası 2020

 CS:GO Saf Sunucu İstemci Dosyası Hatası 2020
Okunuyor CS:GO Saf Sunucu İstemci Dosyası Hatası 2020

CS:GO Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatası alan oyuncular için 2020 yılında bağlantı kesildi sorununu ortadan kaldıracak çözüm yöntemini açıkladık. Gelen güncelleme sonrasında çoğu oyuncuda Bağlantı Kesildi başlığından sonra Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi şeklinde alınan hata ile CS:GO oyununa girilmiyor. Bunun çözümü için 2020 yılında araştırmalar yaptık.

Genellikle bu tarz büyük oyunlarda yapılan güncellemeler öncesinde sürekli olarak denemeler gerçekleştirilir. Yani yapılan güncellemenin sorunsuz olması açısından denemeler çok önemli. Fakat gelen son güncelleme ile bu tarzda hatalar görülmeye başlandı. Oyuncularda hatayı çözerek oyuna girmek için arayış içerisine girdiler.

Aşağıda bu hatayı alan oyuncular için güncel çözüm yöntemini anlatacağız. 2020 yılında hala hatayı almaya devam ediyorsanız bize yorum olarak bildirebilirsiniz. CS:GO Saf Sunucu İstemci Dosyası şeklindeki hatanın detayları.

CS:GO Bağlantı Kesildi, Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi

CS:GO Bağlantı Kesildi, Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi tarzında alınan hatalardan sonra oyuncular oyuna giriş yapamıyorlar. Bunun için önce sorunu çözmeleri gerekiyor. 2020 yılındaki son güncelleme sonrasında alınan bu hata daha önceki yıllarda’da alınmıştı.

İnternet’te hatayla ilgili çözüm yöntemlerinin güncel olmaması ve eski yöntemlerin işe yaramamasından dolayı yeni bir içerik hazırlamak istedik. CS:GO Saf Sunucu İstemci Dosyası ile karşılaşanlar için bazı çözüm yollarını aşağıda listeliyoruz.

CS:GO Bağlantı Kesildi, Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi
CS:GO Bağlantı Kesildi, Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi
 • Oyunu tekrar güncellemeye veya onarmaya çalışın,
 • Oyunu silip tekrar kurmayı deneyin,
 • Oyunun tekrar güncellenmesini bekleyin,

Yukarıdaki 2 farklı işlemi deneyebilirsiniz. Hatayı alan oyuncular bu şekilde hatalarının geçtiklerini söylediler. Güncelleme’den kaynaklı eksik ve yanlış dosya indirimi sonrasında oyuncular bu sorunla karşılaşıyorlar.

Hiç bir şey yapmadan oyunun tekrar güncellenmesini bekleyerek sorunu çözebilirsiniz. Bu hatayı çoğu oyuncu aldığı için oyunun yönetim ekibi sorunu hızlıca çözmeye çalışacaklardı. CS:GO Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatası almaya devam ediyorsanız yorum olarak bildirebilirsiniz.

Konuyla ilgili S.S.S

CS:GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır.

CS:GO Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi Hatası Nedir?

CS:GO Bağlantı Kesildi, Saf Sunucu: İstemci Dosyası ile Eşleşmedi hatası yapılan son güncelleme sonrasında oyuncuların karşısına çıkan sunucudan kaynaklı bir sorundur.


Yapılan Yorumlar
 • Avatar for Ahmet Ahmet dedi ki:

  hocam halla aynen devam ben korktum vac yedim diye ama csgo dan sogudum

 • Avatar for Emirhan Emirhan dedi ki:

  05.05.2020 saat 20;44 itibari ile yazıyorum arkadaşlar sorun dünya çapında var güncelleme bekliycez herkezin sabrı dolmaya başladı oyundan atıyor bu hata ile insanaı deli ediyor

 • Avatar for Egemen Özbek Egemen Özbek dedi ki:

  dün gece gelen güncellemeden beri bu hatayı alıyorum dosya bütünlüğünü 2 defa doğruladım olmadı ve sildim yükledim hala aynı hatayı alıyorum lütfen yardım

Bir Yorum Yapın