CS:GO Silahı Öne Alma (2020)

 CS:GO Silahı Öne Alma (2020)
Okunuyor CS:GO Silahı Öne Alma (2020)

CS:GO Silahı Öne Alma işlemini gerçekleştirebilmeniz için konsola yazmanız gereken kodu ve bunun ne işinize yarayacağını detaylıca anlatıyoruz. Steam üzerinden çevrim içi oyuncu rekorları kıran efsanevi savaş oyunlarının lideri Coubter-Strike: Global Offesive oyununda iyi bir oyuncu olmanızı sağlayacak yardımcı kodların önemi çok büyük.

Bu tür çevrim içi savaş oyunlarında rekabet yüksek olduğu için her oyuncu kazanmak ve en iyi olabilmek için çabalıyor. Çok iyi bir oyuncu olmanız için çok iyi bir bilgisayarınızın olmasına gerek yok. Oyunun ayarlarını en iyi şekilde ayarlamak, yeteneklerinizi ve stratejinizi geliştirmek sizi en iyiler arasına sokacaktır.

CS:GO Silahı Öne Alma için yapmanız gereken konsola basit bir kod yazmak, sonrasında bu işlem olacak. Bunun ne işinize yarayacağı, nasıl yapacağınız gibi tüm bilgilere aşağıda yer veriyoruz.

CS:GO Silahı Öne Alma

CS:GO Silahı Öne Alma
CS:GO Silahı Öne Alma

CS:GO Silahı Öne Alma için öncelikle oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında konsolu açıp aşağıda silahı öne almanız için verdiğimiz kodu konsola girmeniz yeterli olacaktır.

CS:GO Silahı Öne Alma Kodu: viewmodel_fov “68”

Daha önce CS:GO Silahı Öne Alma Kodu isimli konumuzda bu konuyu farklı bir kodlama ile anlatmıştık. Daha fazla detay için oraya’da göz atabilirsiniz.

Yukarıdaki kodu “é” tuşuna basıp açtığınız konsola yazdıktan sonra “Enter” tuşuna basıp yolladığınız anda çalışmaya başlayacak. Sonrasında bir deneme maçına girerek silahın öne gittiği mesafeyi kontrol edebilirsiniz.

Silahı Öne Alma Ne İşe Yarar?

CS:GO Silahı Öne Alma işlemini yapan oyuncular bunun ne işe yarayacağını tam olarak bilmiyorlar. Oyunlarına ekstra bir artısı olup olmadığını veya zararının olup olmadıklarını kestiremedikleri için bazen kafalarında soru işaretleri kalabiliyor.

CS:GO Kodları konumuzda oyunda kullanabileceğiniz her konsol komutunu hazırladığımız detaylı içeriğimiz’de bulabilirsiniz.

Bu kodun herhangi bir yararı bulunmamaktadır, sadece karakterinizin elinde tuttuğu silahı biraz daha ön plana çıkartarak üzerindeki işlemeler gibi skinleri daha iyi görmenizi sağlıyor. Silahı öne alma kodunu yazdığınızda diğer CS:GO oyuncuları silahınızı önde görmeyeceklerdir. Sadece sizin daha fazla görmenizi sağlar.

Silahı Öne Alma Kodu Zararlı mı?

CS:GO Silahı Öne Alma ile ilgili herhangi bir yararın olmadığını söylemiştik. Sadece sizin göz zevkinizi arttırmayı sağlar. Herhangi bir zararı olmadığı düşünülse’de profesyonel oyuncular böyle kodları tercih etmiyorlar.

Silah öne alma kodu ile ekranda daha fazla yer kaplaması hem göz odaklanmanızı bozduğu gibi hemde görüş kısıtlaması sağlıyor. Bundan dolayı profesyonel CS:GO oyuncuları bu tarz kodları kullanmayı tercih etmezler ve önermezler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın