CS:GO Sistem Gereksinimleri Güncel

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019 Güncel olarak Steam, Önerilen dahil olmak üzere çalışa bileceği tüm sistem gereksinimleri 2019 yılı güncel hali ile CS:GO Seven ve satın almak isteyen okurlarımız için detaylı bir yazı ile sunuyoruz.

CS:GO Sistem Gereksinimleri Güncel

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019 Güncel olarak Steam, Önerilen dahil olmak üzere çalışa bileceği tüm sistem gereksinimleri 2019 yılı güncel hali ile CS:GO Seven ve satın almak isteyen okurlarımız için detaylı bir yazı ile sunuyoruz.

1999 yılında piyasaya çıkan Counter-Strike efsanevi bir seri haline geldi ve en büyük bombasını piyasaya çıktığı zamandan 12 yıl sonra yani 2012 yılında Counter Strike Global Offensive sürümü ile yaptı. Satış rekorları peşinde onlarca büyük ödülü’de getirdi.

E spor dünyasına adını altın harflerle yazdırdığı yetmiyormuş gibi FPS oyunlara öncülük yapmaya başladı. Valve ve Hidden Path Entertainment kusursuz bir şekilde oyunu geliştirdi ve bugünlere kadar getirdi.

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019
CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019

Üzerinden 7 yıl geçmesine rağmen hala eskimeyen ve sürekli gelişen Online FPS oyunu CS:GO kategorisinde efsane haline geldi. Yaptıkları bir diğer devrim ise büyük bir güncelleme ile gelen Skin yani Kostüm güncellemesi oldu. Milyonlarca dolar dönen sanal kumar siteleri ve bir çok oyunun bu tür güncellemeler getirmesi ile çok büyük pir piyasanın fitillerini ateşlemiş oldu.

CS:GO hala popülerliğini koruduğu ve rekabetçi sistemin son hızla devam ettiği şu günlerde insanların aradığı en çok kelimelerden bir tanesi 2019 yılı için Sistem Gereksinimleri oldu.

Steam üzerinden ilk 10’a girmeyi başaran yapımı şuanda ücretsiz olarak satın alıp indirebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019 yılına özel olarak oyunu kaldırabilecek bilgisayarların sahip olması gereken önerilen ve minimum donanım bilgilerini sizlere sunucağız.

Steam üzerinden satılan oyunun Önerilen ve Minimum istenilen gereksinimlere yukarıdan tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Oyun hakkında bilmediğiniz bir kaç şaşıracağınız bilgileri de araya sıkıştırıp sizlere buradan verelim diye düşündük. Eğer boş yapma sistem gereksinimlerini söyle diyorsanız aşağıdan bulabilirsiniz.

Oyun aslında 1.6 serisi hayranları tarafından alt yapısı atılarak başlanmıştı bu fikri seven Valve gerçek hali için çalışmalara başladı. Oyun başta sadece konsol için çıkması düşünülüyordu fakat şuan tamamen PC üzerine geliştiriliyor. Oyun dünyasında yarattığı bir diğer devrim ise getirdikleri Rütbe sistemi ile yine öncülüğünü göstermiş oldu.

Oyun dünyasında bu kadar ses getiren güncellemeler ve yenilikler yapan CS:GO Sistem gereksinimleri hali ile oyun severler arasında hala en merak edilen sorular arasında yer alıyor.

Windows

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019 Güncel hali ile PC Windows kullanan oyun severler için önerilen ve minimum halini sizlere aşağıda liste halinde sunuyoruz.

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows® 7/Vista/XP
 • İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Video card must be 256 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

MAC OS X

Ülkemizde çok sayıda kullananı bulunmasa bile CS:GO sever MAC OS X kullanıcıları bulunuyor ve onları düşünerek sistem gereksinimlerini tabi’kide paylaşmayı unutmadık.

Minimum

 • İşletim Sistemi: MacOS X 10.11 (El Capitan) or later
 • İşlemci: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: ATI Radeon HD 2400 or better / NVidia 8600M or better
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Steam ve Linux

CS:GO Sistem Gereksinimleri Steam ve Linux için 2019 güncel halini aşağıda liste şeklinde paylaşıp konumuzu burada bitiriyoruz.

Minimum

 • İşletim Sistemi: Ubuntu 12.04
 • İşlemci: 64-bit Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600 (Graphic Drivers: nVidia 310, AMD 12.11), OpenGL 2.1
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: OpenAL Compatible Sound Card

CS:GO Sistem Gereksinimleri 2019 en güncel halini en merak edilen soruları cevaplayarak sizler ile yukarıda detaylı bir şekilde paylaştık, sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

13
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.