CS:GO Tam Ekran (4:3) Yapma Sorunları Çözüldü

 CS:GO Tam Ekran (4:3) Yapma Sorunları Çözüldü
Okunuyor CS:GO Tam Ekran (4:3) Yapma Sorunları Çözüldü

CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma ile ilgili her oyuncu çeşitli sorunlarla karşılaşıyorlardı. Şimdi gelen güncelleme ile birlikte artık bu sorunları rahat çözeceksiniz.

CS:GO Oyuncuları oyunun ekran ayarlarından 4:3 yaptıkları zaman aşağıda ve yukarıda siyah bar çıkıyordu, sonrada bunları kaldırmak için uğraşıyorlardı. Genellikle bu hatanın görüldüğü AMD ve İNTEL kullanıcıları için çok zor yöntemler ile çözümler tavsiye ediliyordu. CS:GO kullanıcılarının yaşadığı bu sorunları gördü ve 4:3 Tam Ekran Yapma ile ilgili yeniden düzenlemeler getirdi.

CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma

CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma ile ilgili sorunlar yaşayanlar için bunun nasıl çözüleceğini ve neden olduğunu’da açıklayacağız. Oyuncuların oyunu daha yakından görerek oyun içi refleks ve performanslarını arttırmak amacıyla görüntü ayarlarını büyütmeye çalışıyorlar.

Özellikle 4:3 ekran ayarlarında oynarken ekranın etrafında siyah barlar çıkması ile istenilen şekilde ayar yapılmamış oluyor. CS:GO Oyuncuların yaşadıkları bu sorunu duyup sessiz kalmadı.

CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma
CS:GO 4:3 Tam Ekran Yapma

AMD, İNTEL veya Nvidia ekran kartı sahiplerinin 4:3 Tam Ekran Yapma için yapacakları işlem aynı.

Oyuncular oyun için ayarlarda 4:3 yaptıklarında oyun ekranında bu boyutlarda olacağını düşünüyorlar fakat unuttukları önemli bir nokta var. CS:GO 4:3 olarak ekran boyutunu ayarladığınız zaman oyunun ekranı doğru olarak kendini küçültüyor. Fakat ekranınızın boyutunun büyük olmasından dolayı etrafta siyah barlar görüyorsunuz. Bunun için AMD, İNTEL vye Nvidia hangi ekran kartına sahip olursanız olun kullandığınız monitör ayarınız dan ekran boyutunu 1024×768 olarak ayarlamanız gerekmektedir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın