CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları (Rütbeler)

CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları (Rütbeler)

CS:GO hayatta kalma temalı özel oyunu olan Tehlikeli Bölge ile ilgili yeni rankları açıkladı. 15 Rütbe ile dereceli maçlar artık daha çekişmeli olacak gibi görünüyor.

Counter Strike Global Offensive geçtiğimiz yıl bir anda tüm dünyada yükselişe giren hayatta kalma temalı oyunlar karşısında etkisiz kalınca çareyi Tehlikeli Bölge adını verdiği kendilerine özgü Battle Royale modu çıkartmakta bulmuşlardı. Başlangıç olarak oyuncuların ilgisini çekmeyi başarsa’da oyun içi gelişmeler ve güncellemeler’deki başarısızlıklar ile yükseldikleri gibi düştüler.

Oyunların kısa sürmesi ve o rekabet ortamının bir türlü oluşamamasından kaynaklı zevksizliği anlayan yapımcılar sağlam güncellemeler ile oyunu rayına oturtmayı başardılar. CS:GO Tehlikeli Bölge modu için şimdide 15 farklı rütbenin yer aldığı yeni Rankları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

CS:GO Tehlikeli Bölge Rürtbeleri (Rank)

CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları
CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları

CS:GO Tehlikeli Bölge Rankları sistemi içerisinde 5 farklı aşama ve 15 farklı rütbe bulunuyor. Rütbelerinizi ana menüde görebilirken aynı zamanda maçların sonunda topluca’da görebileceksiniz.

Arkadaşlarınız ile maça girmek istediğiniz zaman rütbe sınırı olmadan dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz konusunda içinizi rahatlatalım.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.