CS:GO Trade Siteleri

 CS:GO Trade Siteleri
Okunuyor CS:GO Trade Siteleri

CS:GO Trade Siteleri sayesinde oyuncular Ellerinde bulunan itemler ile birleştirme işlemi veya itemlerinizi satıp daha değerli ve biraz daha uyguna alabilme imkanı sağlar. CS:GO Trade siteleri sayesinde ayrıca Steam pazarında satmış olduğunuz itemler üzerinden kesilen vergi ücretide size kalmış olur. Oyuncuların genellikle 5-10 TL olan itemlerini satıp Trade sitelerinden daha değerli silah veya bıçak almaları olası bir durumdur. Sizler için CS:GO Güvenilir Trade Siteleri hangileri gibi konulara değineceğiz. Sizlerde bu sayede güven sorunu yaşamadan işlem yapabileceksiniz.

CS:GO Trade Siteleri Ne İşe Yarar?

CS:GO Trade sitesini Steam CS:GO takas paneliniz ile eşleştirdiğiniz de CS:GO envanterimizde bulunan kullanmak istemediğiniz itemleri Trade sitesi üzerinden takas yapabilirsiniz. Trade sitesinde  koyduğunuz itemleri oyunun verebileceği değerli itemlere karşılık ‘’Trade’’ kısmı ile takasladığınızda şansınıza bıçak veya daha değerli item kazanma şansı elde edebilirsiniz. Tabi herşeyin bir riski vardır.

CS:GO Trade Siteleri Ne İşe Yarar?
CS:GO Trade Siteleri Ne İşe Yarar?

Trade siteleri ile yapılan satışlarda zarar etme ihtimali olabilir. Kazandığınız itemi CS:GO hesabınıza yollamak için takas yöntemini kullanıp, ardından CS:GO envanterinize gelen bildirimi onayladıktan sonra hesabınıza alabilirsiniz. Büyük Tradelerden kaçınmanız daha iyi olur, yani değeri düşük itemleri takasta kullanmak değersiz itemi değerlendirmeye yol açar. Değerli itemlerinizi takasta kullanırsanız belirli zararlar etme olasılığı vardır.

CS:GO Trade Siteleri Neler?

Belirli güvenilir Trade siteleri vardır. Bu siteler üzerinden sorunsuz ve güvenilir şekilde takas yapabilirsiniz. Karşınıza çıkan her trade sitesinde işlem yapmayınız itemlerinizi kaybedip dolandırılma sorunu yaşayabilirsiniz. Sizler CS:GO trade siteleri neler aşağıya paylaşıyoruz.

CS:GO Trade Siteleri Neler?
CS:GO Trade Siteleri Neler?

1.   cs.money : Piyasada oldukça başarılı trade sitesidir. Oldukça çok kişinin kullandığı cs.money trade sitesi üzerinden güvenilir takaslar elde edebilirsiniz. Hatta ünlü oyuncu Unlost cs.money üzerinden takas yapmaktadır.

2.   Skinsjar.com: Başka bir güvenilir trade sitesidir. Takas edilen ürünlerden çok düşük miktarda komisyon alır fakat bu CS:GO pazarda alıp satarken kesilen vergi daha düşüktür. Birkaç itemin değeri ile toplanan ücret karşılığında bıçak alma imkanı vardır.

3.   Swap.gg: Swapgg sitesi üzerinden güvenilir ve hızlı takaslar yapmanız mümkündür. Değersiz itemlerinizi burada satabilir ve biriken para karşılığında sitenin envanterinde sergilenen daha değerli itemleri alabilirsiniz.

4.   Tradeit.gg: Son olarak tradeit sitesi üzerinden eşleştirdiğiniz CS:GO envanteriniz ile gönderdiğiniz itemlerinizi burada satıp takaslama işlemi sonrasında güvenilir ve daha düşük komisyon karşılığı kazanç sağlayabilirsiniz.

Sizler için Trade konusu hakkında kısa fikirler verdik. Güvenilir trade yapılacak site arayan arkadaşlarımıza umarım yardımcı olmuşumdur. Yukarıda belirtilen öneri sitelerinizi yinede kontrol etmeden araştırmadan işlem yapmayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın