CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası 2020 Yeni

 CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası 2020 Yeni
Okunuyor CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası 2020 Yeni

CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı Hatası alanların sayısı 2020 yılında hala oldukça fazla. Basit bir çözüm yolu olmasına rağmen karışık ve uzun bir soruymuş edası veren bu baş belası hatadan nasıl kurtulabileceğinizi sizlere anlatacağız. Sorunun tam çözüm kaynağını yerli kaynaklardan bulamadığımız için yabancı kaynaklardan ve daha önce bu sorunu yaşamış olan oyunculardan tavsiyeler alarak yazımız hazırlandı.

CS:GO VAC Oturumunuzu Doğrulayamadı 2020

CS:GO Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası ile ilgili bir çok farklı çözüm yolları üretilmiş fakat hepsi oldukça karışık ve zor yollar. Aşağıda anlatacağımız çözüm yolu bulabildiğimiz ve işe yarayan en kolay yöntemdir.

CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı

CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı hatası oyuncuların canını en fazla sıkan 2020 güncel sorunlarının başında geliyor. Oyuncular sırf bu sıkıntıdan kurtulmak için oyunu silip baştan yükleme yapsalar bile kurtulamıyorlar.

Bazı oyuncular hiç uğraşmayarak gelecek güncellemelerden medet ummakla yetiniyorlar. Azınlık olsa’da bazı oyuncular bilgisayarlarında kurulu olan virüs programlarını devre dışı bıraktıkları zaman CS:GO Vac oyun oturumunuzu doğrulayamadı hatası almadan rahatlıkla oynayabiliyorlar. Bu yöntemi deneyebilir ve sonrasında bilgisayarınızı virüs taramasından geçirebilirsiniz.

Çözüm Yolları

CS:GO Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı hatası alan kullanıcıların oyunun vac ekibine attığı mesajlar sonrasında aldıkları bir geçici çözüm yolu bulunuyor. İngilizceden çevrilen bu yöntemi uyguladığınız zaman sorununuz çözülmüş olacaktır.

  1. Steam uygulamasından çıkın ve kapatın,
  2. Steam uygulamasını tekrar başlatın,
  3. Steam uygulamasında Çevrim dışı olun
  4. Çevrim dışıyken yeniden başlatın
  5. Çevrim İçi olun ve tekrar başlatın
  6. Kütüphaneden CS:GO Başlatın.

Yukarıdaki yöntem oldukça karmaşık fakat oyunun yönetim ekibi geçici çözüm olarak bu adımları öneriyor. CS:GO Vac Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı hatasını alanlar için hem daha basit hemde herkesin işine yarayacak bir diğer çözüm yolunu daha anlatacağız.

Steam uygulaması arka planda çalıştığı zamanlarda masaüstünün sağ alt köşesinde uygulamanın ikonu görülür. O ikona sağ tıklayarak çıkış yapın. Steam uygulamasını yönetici olarak tekrar çalıştırın. Çalışmadan önce karşınıza gelecek kutucuğa evet diyin. Sonrasında oyuna sorunsuz şekilde giriş yapabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın