CS:GO Wall Hack 2020 (Yeni)

 CS:GO Wall Hack 2020 (Yeni)
Okunuyor CS:GO Wall Hack 2020 (Yeni)

CS:GO Wall Hack arayan ve kullanmak isteyen oyuncular için 2020 yılında hazırladığımız yeni içeriğimiz de çok önemli konular hakkında uyarılarda bulunacağız. Oyuna yeni başlayan ve uzun süredir oynayan oyuncuların CS:GO oyunu içerisinde hem normal hemde rekabetçi maçlarda kullanabilecekleri Wall Hack arıyorlar. Konuda dikkatli olan okurlarımızın bazı tespit ettiği konuları bizden daha detaylı araştırmamız için bildirdiler.

2020 yılında oyun içerisinde çeşitli hile kullanarak hem rütbe yükseltmeye hemde seviye atlamaya çalışan çok fazla oyuncu bulunuyor. Bu kitlenin büyüklüğünden dolayı dolandırıcılarda iş başında. Özellikle yabancı kaynaklardan paylaşıldığını tespit ettiğimiz sahte CS:GO Wall Hack dosyaları içerisinde zararlı yazılımlar bulunuyor.

Daha önce bu tarz konularda oyuncuları uyarmamıza rağmen hala davranışların devam ettiğini görüyoruz. Konuyla ilgili içerik oluşturmamızı isteyen okurlarımız için yeniden yazmaya karar verdik. Yaptığımız bu araştırmalar 2020 yılı içerisinde paylaşılan CS:GO oyununa ait wall hack dosyaları araştırılmıştır.

Eğer sizin bu konuda söylemek istediğiniz bir şey varsa aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda bu tür hileleri kullanmak isteyen oyunculara karşı caydırıcı fikirlerinizi ve düşüncelerinizi’de bekliyoruz. Hilesiz ve temiz bir oyun deneyimi için çalışmalarımız devam edecek.

CS:GO Wall Hack 2020

Yazı Başlıkları:

CS:GO Wall Hack 2020 yılı içerisinde cihazlarına indirerek oyun içerisinde haksız bir rekabet ortamı oluşturmak isteyen oyuncular böyle programlar kullanmalarını önermiyoruz. Burada yapacağımız uyarılar ile wall hack kullanmayı düşünen oyuncular fikirlerinden vazgeçeceklerini ve legal şekilde oynamaya başlayacaklarını düşünüyoruz.

İndir butonu için önce yorum yazmanız gerekmektedir.

CS:GO Wall Hack 2020
CS:GO Wall Hack 2020

CS:GO Wall Hack adı altında paylaşılan 2020 yılındaki tüm dosyalar ve programlar araştırıldı. Araştırmamızda tespit ettiğimiz bu dosyaların yabancı kaynaklardan yayıldığı bilgisi kesinleşti. Bu tür hile dosyalarının ücretsiz bir şekilde oyunculara indirilmesi için paylaşılmasının bir amacı var.

Böylesine büyük bir oyunda bu tarz bir hile kesinlikle bir amaç güdülmeden ücretsiz olarak paylaşılmaz. Şuanda araştırdığımız CS:GO Wallhack dosyalarının’da hiç birinin çalışmadığı konusunda sizleri bilgilendirelim. Bu çalışmayan yalan dosyaların yayılmasının sebebi aslında dolandırıcılık planları.

Yani oyunculara oyun içerisinde hile yapmaları için paylaştıkları dosyalar zararlı yazılımlar ile dolu. Bunu indiren oyuncuların cihazlarındaki tüm kişisel bilgileri çalınma tehlikesine giriyor. Banka hesap bilgileri dahil olmak üzere tüm bilgileriniz bu yüzden çalınabilir. Aynı zamanda CS:GO oyununda wall hack gibi hile kullanımınız tespit edildiği zaman sınırsız şekilde oyundan uzaklaştırma cezası alıyorsunuz.

CS:GO Wall Hack kullanacağınız için indirdiğiniz 2020 yılındaki dosya hem çalışmıyor, hem oyundan ceza almanızı sağlıyor hemde kişisel bilgilerinizi çalıyor. Bu uyarılarımızı dikkate alarak bu tarz illegal programlardan uzak durun.

CS:GO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Kodu oyun içerisinde ceza almamanızı sağlayacak legal bir komut kodudur. Fakat bu kodu herhangi bir normal ve rekabetçi maçlarda kullanamazsınız. CS:GO Wall Hack Kodu yalnızca özel oluşturduğunuz odalarda ve izin hile kodlarına izin verilen diğer özel odalarda kullanılabilir.

r_drawothermodels 2

Yukarıdaki kodu konsola yazdıktan sonra aktif olacaktır. Maç sırasında kodu konsola yazmanız gerekiyor.

CS:GO Wall Hack Nedir?

CS:GO Wall Hack için 2020 yılındaki dosyaları kapsayan yaptığımız uyarıları okumadıysanız yukarıdan okumanızı tavsiye ediyoruz. CS:GO Wall Hack, oyun içerisinde hem kendi takımınızdaki hemde rakip takımdaki tüm oyuncuları duvar arkasından görmenizi sağlayan bir hile türüdür.

Oyunda böyle hileler kullanmak yerine CS:GO Antrenman Kodları ile kendinizi geliştirebilirsiniz. Herhangi bir hileye gerek duymadan profesyonel oyuncu gibi oynayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın