CS:GO Wall Hack Kodu (2020) Elf Gözler

 CS:GO Wall Hack Kodu (2020) Elf Gözler
Okunuyor CS:GO Wall Hack Kodu (2020) Elf Gözler

CS:GO Wall Hack Kodu ile 2020 yılında elf gözlere sahip olmak isteyen oyunculara konsola yazmaları gereken şifre hakkında güncel bilgileri anlatıyoruz. Counter-Strike: Global Offensive ilk çıktığı günden bu güne kadar en çok oynanan çevrim içi savaş oyunlarının başında geliyor. Bu büyük başarının sırrı oyuncularına eşsiz deneyimler sunmak ve geçmişten gelen efsanevi mekaniklerini koruyarak geliştirmeyi başarması.

Oyun içerisinde duvar arkasını görme işine yarayan Wall Hack dediğimiz sistemi CS:GO oyunundaki konsola bir özel kodu yazarak aktif hale getirebiliyorsunuz. Bununla ilgili bize sorulan her soruyu ve merak ettiklerinizi aşağıda başlıklar halinde cevaplamaya çalıştık. Bu içeriğimiz size sıradan bir kodu vermek yerine bu konuda sizleri tamamen bilgi sahibi yapacak geniş bir rehber yazısı gibi yazmak istedik.

2020 yılı içerisinde oyundaki oyuncu sayısında çok büyük artışlar yaşandığı için hem yeni oyuncular hemde eski oyuncular CS:GO Wall Hack Kodu hakkında araştırmalar yapmaya başladılar. Bizden konuyla ilgili güncel bir içerik istediğiniz için bizde en hızlı şekilde içeriği hazırlamaya başladık.

CS:GO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Kodu
CS:GO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Kodu olarak oyun içerisinde hem arkadaşlarınız hemde buna izin verilen sunucularda eğlenmek amacıyla kullanabilirsiniz. Herhangi bir yasak veya hile olarak görülmeyen bu wall hack işlemini herhangi bir program veya dosya indirmenize gerek kalmadan kod ile aktif hale getirin.

CS:GO Wall Hack Kodu: r_drawothermodels 2

Konuyla ilgili sormak istediğiniz ve bu yazımızda cevabını bulamadığınız her konuyu aşağıdan yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Size konuyla ilgili en doğru cevabı en hızlı şekilde vermek için bekliyoruz. Bizden araştırmamızı istediğiniz CS:GO Wall Hack Kodu ve buna bağlı diğer her şey burada.

CS:GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır?

CS:GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır? sorusunu soran ve bu kodu nasıl aktif hale getireceğini bilmeyen oyuncular için maddeler halinde en açık şekilde anlatmaya çalıştık.

  • CS:GO Oyununa giriş yapın
  • Wall Hack kullanmak istediğiniz odaya girin
  • é tuşu ile komut konsolunu açın
  • Konsola r_drawothermodels 2 kodunu yazın ve onaylayın

Yukarıdaki işlemleri yaparak CS:GO Wall Hack Kodu aktif şekilde bulunduğunuz odada kullanabilirsiniz. Eğer sunucuda yetkiniz varsa ve hile kullanımı kapalıysa konsola sv_cheats 1 yazarak hileleri aktif hale getirin.

CS:GO Wall Hack Kodu Nedir?

CS:GO Wall Hack Kodu Nedir? ve ne işe yarar? gibi oyuna yeni başlayan oyuncular veya konu hakkında bilgisi olmayanlar çok sır soruyorlar. Oyun içerisinde duvar arkasından tüm rakipleri ve kendi takım arkadaşlarınızı görmenizi sağlayan sistemi aktif hale getirir.

Daha önce oluşturduğumuz CS:GO Wall Hack Kodu 2020 Detayları isimli yazımızda konuyla ilgili ekstra bilgilere sahip olabilirsiniz.

CS:GO Wall Hack Kodu Nerede Çalışır?

CS:GO Wall Hack Kodu Nerede Çalışır? sorusunu ayrıca cevap vermemizin bir sebebi var. Bu kodu rekabetçi veya eğlence maçlarında kullanmak isteyenler yapamayınca bir yanlış yaptıklarını sanıyorlar.

CS:GO Wall Hack Kodu, hile kullanımına izin verilen özel sunucularda veya kendi oluşturduğunuz özel odalarda kullanabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,142 okunma
okunma2231
0 yorum