CS:GO Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı!

 CS:GO Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı!
Okunuyor CS:GO Yeni Oyuncu Rekorunu Kırdı!

CS:GO yakın zamanda gerçekleştirdiği güncellemesi ile haritalarındaki önemli yenilikleri ve değişiklikleri ile herkesin konuştuğu konu olmayı başarmıştı. Oyun çıkalı yaklaşık 8 yıl olsa bile hem çevrim içi hemde FPS savaş anlamında günümüz rakiplerinin önünde olmayı başarıyor.

Çıkışının üzerinden bu kadar yıl geçmesine rağmen kırdığı rekorlarla oyunun kalitesi ve başarısının, geliştiricilerin ilgi ve alakasına bağlı olduğunu görüyoruz. CS:GO Bu sefer kırdığı rekor aktif oyuncu sayısını geçmesiyle başardı. Oyunun ücretsiz olması bu rekorun alt yapısını oluşturan hamle oldu.

CS:GO Konsol Kodları ve Açıklamaları (Komutlar) ismiyle daha önce açtığımız konumuzla oyun içerisinde kullanabileceğiniz tüm şifreleri güncel şekilde bulabilirsiniz.

CS:GO Oyuncu Rekoru Kırdı

CS:GO Oyuncu Rekoru Kırdı
CS:GO Oyuncu Rekoru Kırdı

CS:GO Çıktığı yıldan bu yıla kadar geçen 8 yıllık süre’de oyuncu kitlesi hiç azalmadı fakat son güncellemeler ile yaptığı yeniliklerle birlikte aktif oyuncu sayısını çok yüksek bir şekilde arttırmayı başardı.

Geçtiğimiz yıl CS:GO yaklaşık 400.000 aktif kullanıcı bandında ilerlerken bu yıl başarılı girişimleri ile bu sayıyı ikiye katladı. 916.996 çevrim içi oyuncu rekoruyla CS:GO başarısını herkese göstermiş oldu.

Bu başarıların geliştiricileri mutlu ederek daha farklı ve güzel güncellemelerin gelebilme ihtimalini çok arttırıyor. Umarız heyecana kapılıp saçma güncellemeler ile insanları oyundan soğutmaz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın