Cube World APK İndir (Son Sürüm)

 Cube World APK İndir (Son Sürüm)
Okunuyor Cube World APK İndir (Son Sürüm)

Cube World APK İndir seçeneklerini kullanarak oyunun son sürüm dosyalarını cihazlarınıza yükleyip oynayamaya başlayabilirsiniz. Milyonlarca oyuncuya sahip bilgisayar oyununun mobil versiyonunu sizlere sunmaktayız. Son zamanlarda çok fazla ilgi gören ve mobil versiyonu aratılan Cube World oyununa ait APK İndir seçeneklerini aşağıda bulacaksınız. Oyunu bilmeyenler için oyun hakkındaki detaylı açıklamalarımızı da yapacağız. Aynı zamanda yine oyun hakkındaki inceleme yazılarımızı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Cube World APK seçeneklerini kullanarak Android telefonlarınıza veya bilgisayarlarınız bedava olarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Cube World APK İndir

Cube World ilk olarak Bilgisayar oyunu olarak çıkmasına rağmen daha sonrasında artan oyuncu kitelinin etkisiyle Android ve İOS işletim sistemli telefonlar için de geliştirilmeye başlandı. Picroma 2019 yılında paylaştığı oyunu geliştirmeye devam ediyor. Oyun henüz mağazalarda yerini almadığı için mobil versiyonunun çıkacağını duyanlar Cube World APK seçeneklerini araştırmaya başlamış durumdalar. Macera oyunu olmasına rağmen uygulama mağazalarının Aksiyon kategorisinde yayınlanacağını düşünüyoruz. Çevrim içi oyuncu kitlesini açık dünyasında buluşturan oyunda bir çok aktivite ve eğlence de yer almaktadır.

Cube World APK İndir
Cube World APK İndir

Cube World APK İndir ile oyunu indirip oynamaya başladığınızda kendinize özel bir karakter yaratmanız gerekiyor. Daha sonrasında kendinize özel yarattığınız bu karakterinizle çevrim içi maceralara atılmaya başlayabileceksiniz. Oyun hakkında bilgisi olmayanlara aşağıda detaylıca açıklamaya çalıştık. Verilen güncel bağlantılar ile oyunu cihazlarınıza hemen yükleyip oynamaya başlayabilirsiniz.

 • Dört farklı sınıf arasından seçim yapın: Warrior, Ranger, Mage, Rogue.
 • Kaçmak, nişan almak, kombolar, özel beceriler ve daha fazlasıyla aksiyona dayalı dövüş.
 • Neredeyse sonsuz, prosedürel olarak oluşturulmuş bir fantezi dünyasını keşfedin.
 • 3D voksel dünya haritasıyla bir sonraki maceranızı planlayın. Bir sonraki hedefinizi bulmak için her yeri kaydırın ve yakınlaştırın!
 • Dünyanın her yerinde bulunan malzemelerden silahlar, zırhlar, iksirler, iksirler, yiyecekler ve daha fazlasını yapın.
 • Sizin tarafınızda savaşan ve binek olarak kullanılabilen evcil hayvanları evcilleştirin.
 • Doğrusal olmayan, açık dünya oynanışı. Görevleri çözün, sakinlere yardım edin, devasa canavarlarla savaşın, eski zindanları keşfedin! Her şey sana bağlı!
 • Prosedürel olarak oluşturulmuş bilgileri keşfedin ve eski uygarlıklar ve sihirli eserler hakkında bilgi edinin.
 • Seviye atlamak ve becerilerinizi geliştirmek için benzersiz sihirli eserler alın.
 • Eşya satın almak veya yeni topraklara kartal uçuşu rezervasyonu yapmak için altın kazanın.
 • Cube World’ün benzersiz arazi başına ilerleme sistemi, ganimet bulmayı, görevleri çözmeyi ve zindanları temizlemeyi tekrar tekrar ödüllendirici ve heyecan verici hale getirir.
 • Teknenizle gökyüzüne çıkmak veya okyanusları keşfetmek için planörünüzü kullanın.
 • Gizli alanlara girmek ve yolculuğunuzda sizi desteklemek için sihirli öğeler bulun.
 • Tek oyunculu tek oyunculu oynayın veya coop-online-multiplayer’da arkadaşlarınıza katılın.

Cube World APK İndir seçeneklerini sürekli güncel tutarak buradan tüm bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Oyunla ilgili kafanızı karıştıran bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda aldığınız hata veya sorunları da bize bildirmeyi unutmayın.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
76 okunma
okunma4550
0 yorum