e
sv

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle (96 Bölüm)

1458 Okunma — 21 Eylül 2020 16:41
Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle (96 Bölüm)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle ile dizinin 96. Bölüm olan yeni bölümünü izleyebilirsiniz. İllegal yöntemler yerine resmi yerlerden nasıl izleyeceğinizi anlattık. Çukur 4 Sezon 3 Bölüm İzle adı altında oluşturulan sayfalar ve İnternet siteleri aracılığıyla izleyiciler dolandırılmaya çalışılıyor. Çukur dizisinin bir fanı olarak bu tür bağlantılarla zarar görmenizi asla istemiyoruz. Diziyi resmi İnternet sitesinden izleyebilirsiniz. Bu yazımızda hem sizleri Çukur dizisinin 96. Bölümüne yönlendirmek hem de izle ile dolandırıcı amacı taşıyan sitelerin amaçlarını sizlere anlatmak istiyoruz.

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle ile diziyi illegal sitelerden kesinlikle seyretmeye çalışmayın. Sizlere yönlendirdikleri indirme bağlantıları zararlı yazılımları taşıyor olabilir. Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle gibi terimleri kullanan yabancı kaynaklı içeriklerde tehlikeler oluyor.

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle
Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle

Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Çukur 96. Bölüm İzle ile ilgili aşağıda yeni bölümde nelerin olacağından size kısaca bahsediyoruz. Dizinin heyecan dolu bölümünü Show TV veya Puhu TV aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Çukur 96. Bölüm İzle

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm veya 96. Bölüm İzle gibi tabirlerle oluşturulan sayfalarda büyük spoiler veriliyor. Burada yeni bölümle ilgili özet niteliğinde konulardan bahsedeceğiz.

Çukur 96. Bölüm İzle
Çukur 96. Bölüm İzle

Azer karakterinin Karaca ile evleneceğini duyan Sultan Ana müdahalede bulunuyor. Karacaya giden Sultan Ana, Yamaç karakterinin İdris Babayı vurduğunu ve bu ölümde Azer’in de suçu olduğundan bahsediyor.

Çukur Dizisi Nedir?

Çukur, Ay Yapım imzalı, ilk bölümü 23 Ekim 2017 tarihinde yayınlanan, yönetmenliğini Sinan Öztürk’ün yaptığı, senaryosunu Gökhan Horzum ve Damla Serim’in birlikte kaleme aldıkları aksiyon ve dram türündeki Türk yapımı televizyon dizisi.

İstanbul’un suçla özdeşleşmiş mahallesi Çukur’un kontrolü Koçovalı ailesinin elindedir. Suçla bu kadar içli dışlı olsa da ailenin kendine göre kuralları vardır. Bu kurallardan bir tanesi de uyuşturucu yasağıdır. Çukur’da uyuşturucu üretilmez, kullanılmaz, satılmaz. Fakat oyuna yeni dahil olan gruplar yasağı delmeye çalışırlar.

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle ile ilgili bilgiler güncellenmeye devam edilecek.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Çukur 4. Sezon 3. Bölüm İzle (96 Bölüm)