Cuphead Sistem Gereksinimleri (2021)

 Cuphead Sistem Gereksinimleri (2021)
Okunuyor Cuphead Sistem Gereksinimleri (2021)

Cuphead Sistem Gereksinimleri oyunu bilgisayarlarınıza indirmeden önce kontrol etmeniz gereken önemli bir şeydir. 2021 yılında oyunun en güncel sürümünü çalıştırabilmeniz için gereken sistem gereksinimlerini içeriyor. Son zamanlarda popüler yayıncıların da oynadığı Cuphead isimli eğlenceli oyun, oyun severlerinde gözdesi olmayı başardı. Sizde oyunu satın alıp yüklemeden önce bilgisayarınızın onu kaldırabileceğinden emin olmak istiyorsanız sistem gereksinimleri karşılaşması yapmanız gerekmektedir.

Cuphead Sistem Gereksinimleri

Cuphead Sistem Gereksinimleri oyun ilk çıktığı günden bu güne kadar değiştiği için 2021 yılına ait güncel verileri paylaştık. Kendine has grafikleri ve yarattığı evrenle oyuncuların ilgisini üzerine çekmeyi başardı. Oyunun başarısı ünlü yayıncıların da bunu oynamasıyla tekrar belirlendi. Yüksek izleyici kitlelerine sahip yayıncılar genellikle izleyicilerinin hoşuna gidecekleri oyunlar oynarlar. Yabancı ülkelerde binlerce izlenen yüzlerce farklı yayıncı Cuphead oyununu bölümler halinde oynuyorlar. Bu durumda da oyunun ne kadar sevildiğinin bir göstergesi. Henüz ülkemizde çok popüler olmasa da yakında keşfedileceğini düşünüyoruz.

Cuphead, ağırlıklı olarak patron savaşlarına odaklanan klasik bir koşu ve silahlı aksiyon oyunudur. 1930’ların çizgi filmlerinden esinlenen görseller ve ses, dönemin aynı teknikleriyle, yani geleneksel elle çizilmiş cel animasyon, suluboya arka planlar ve orijinal caz kayıtları ile özenle yaratılmıştır. Tam olarak satış mağazalarında oyunu bu şekilde tanıtıyorlar. Sizlerin daha iyi anlaması için oyunun fragman görüntülerini de yayınladık. Bilmeyenler belki bunu izleyerek oyun hakkında bir merak uyandırabilirler.

Cuphead Sistem Gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E8400, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+, 3.0GHz or higher
  • Bellek: 3 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce 9600 GT or AMD HD 3870 512MB or higher
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın