Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle (2022)

 Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle (2022)
Okunuyor Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle (2022)

Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle ile dizinin 7 bölümünü de nasıl izleyebileceğinize dair detayları buradan sizlerle paylaşıyor olacağız. Türkçe Altyazı ve Türkçe Dublaj olarak izleme fırsatını buradan sorunsuz bir şekilde yakalayabilirsiniz. Squid Game dizisinden sonra ona en büyük rakip olacağı söylenen Kore yapımı Cutie Pie Series ülkemizde de çok ses getirmeyi başladı. İnsanlar Cutie Pie Series 7. Bölüm İzle ile ilgili aramalarına hız kesmeden devam ediyorlar. Kafalarındaki soru işaretlerini gidermek ve diziyi nasıl izleyebileceğinizi anlatmak amacıyla bu içerik hazırlanmıştır.

Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle

Apple TV+ da yayınlanacak olan Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle için illegal siteleri önermiyoruz. Dizinin yayın haklarını elinde bulunduran kuruluşlardan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Amacımız diziyi izlemek isteyen seyircilere gerçek kuruluşlara yönlendirmek. Netflix, BluTV gibi platformlarda dizi şuanda yer almamaktadır. Apple TV+ tarafından çekilen bir dizi olduğu biliniyor.

Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle
Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı İzle

Dizinin ana karakteri Cutie Pie Series, ailesinin gizemli bir kayaya kurban olmasıyla bir trajedi yaşayan beyin bilimcisi olarak ölülerin anılarına ulaşmaya çalışıyor. Brain, ailesinin ölümünün arkasındaki gizemi çözmek istemektedir. Dizinin yazarlığını, yönetmenliğini ve yapımcılığını Kim Jee-woon üstleniyor. Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı ve Dublaj İzle ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. 1. Sezon Finali bölümüne kadar detayları aktarmaya devam edeceğiz.

Dizinin başrolündeyse daha önce Parasite filminde gördüğümüz başarılı aktör Lee Sun-kyun yer alıyor. Oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerse Lee You-young, Park Hee-soon, Seo Ji-hye ve Lee Jae-won şeklinde. Dizi, Bound Entertainment, Kakao Entertainment, StudioPlex ve Dark Circle Studios ortaklığında Apple TV+ için çekildi.

Kirin ve Keerati şirketleri, alanında öncü şirketler ve ünlü ailelerdir. Uzun yıllar iyi bir ilişkiye sahip olan aileler bunu taçlandırmak isterler ve daha küçükken oğulları Kuea ve Hia Lian’ı nişanlama ve büyüdüklerinde evlendirme kararı alırlar. Yetişkinliklerine kadar ‘efendi ve iyi eş’ çerçevesinde büyüyen ikili, aslında hiç de göründükleri gibi bir hayat yaşamamaktadır. Birbirlerini her ne kadar sevseler de, Hia Lian ve Kuea’nın karakterleri birbirine çok zıttır. Bir gün Hia Lian küçük efendi bildiği ve masumluğuyla tanıdığı nişanlısı Kuea’nın bu farklı hayatına şahitlik ettiğinde, aslında nişanlısının çok farklı biri olduğunu anlar. Kuea, Hia Lian’a ‘Beni seviyor musun?’ diye sorduğunda ve ‘Hayır.’ cevabını aldığında adeta yıkılır ve nişanı bozmak ister. Ancak Hia Lian’ın daha farklı planları vardır ve bu sevimli nişanlısını bırakmak gibi bir düşüncesi de yoktur.

Cutie Pie Series 7 Bölüm Türkçe Altyazı ve Dublaj İzlemeden Fragmana Göz Atın

A Business Proposal 10 Bölüm Türkçe Dublaj İzlemeden Fragmana Göz Atın


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın