Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Rehberi

 Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Rehberi
Okunuyor Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Rehberi

Cyberpunk 2077 şu anda en merak edilen oyunlardan birisi ve bir çok yayıncı tarafından denenip yorumlanmak da. Özellikle Twitch yayıncılarının Cyberpunk 2077 canlı yayınları oldukça fazla izleyici sayısına ulaşıyor. Oyunu oynarken veya canlı yayınları takip ederken Cyberpunk 2077 bölüm sonu patronları hakkında bilgilere sahip olabilirsiniz. Sizler için adlı Cyberpunk 2077 Patronlar Rehberi başlıklı konumuzda merak edilen tüm Cyberpunk 2077 Boss’ ları hakkında bilgiler vereceğiz.

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar)

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar)
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar)

Kitlesi hızla çoğalan Cyberpunk 2077 Oyununda merak edilen patronlar hakkında,oyun esnasında bir patronu es geçtiğinizde kaçırdığınız patrondan değerli bir şey kaybetmeyeceğinizi bilmenizi isterim. Bu yüzden bir sonraki patrona gidebilirsiniz. Ayrıca, Tüm patronlar kronolojik bir düzenle açıklamış durumda. Patronların büyük bir kısmı ilk önce yakın dövüş silahlarıyla atağa başlar ve canları azaldıkça menzilli silah kullanmaya başlarlar. Burada bir not düşmek istiyorum, eğer patronlarla başa çıkamıyorsanız zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum ve oyunun zorluk derecesini düşürmenin oyundan daha çok keyif almanıza yardımcı olur.

Royce

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Royce
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Royce

Royce size farklı senaryolar yaratabilir. The Pick Up Görevi ne nasıl yaklaştığınızda alakalı engellenebilir ve Royce patronu ile başa çıkılabilir. Meredith’ ten para çipini kabul edip Maelstrom Gang’a verirseniz o zaman Patronla Gıda İşleme Tesisi’ nin çıkışına doğru karşılaşırsınız. Korunacak ve kaçarak ve arabaların arkasına saklanarak önleyebileceğiniz roketleri yolunuza gönderecek. Zayıf noktası bu olduğundan önemli ölçüde hasar vermek için sırtında bulunan turuncu alana saldırın. Arkasından kaymak, turuncu alana ateş etmek ve geri çekilmek için bir tüfek kullanabilirsiniz. İşlemi tekrarlamak onu kesinlikle öldürecek ve Epic Spiked Maelstrom Short-Sleeve Jacket ve bir teknoloji tabanca olan Rare Iconic Chaos düşmüş olacak.

Matilda K. Rose

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Matilda K. Rose
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Matilda K. Rose

Cyberpunk 2077 Sinemada Ajanı Bul görevi esnasında Matilda K. Rose ile karşılaşırsınız. Matilda biraz ağır hareket eden bir patrondur ve hızınız Matilda’ dan daha fazladır. Ayrıca Matilda diğer patronlara göre sadece yakın dövüş saldırısı yapabiliyor. Çömelme tuşuna iki kere bastığınızda Matilda K. Rose’nin saldırısından kurtulup sırtında bulunan parlak teknolojiye hasar verirseniz can dolduramaz. Can yenilenmediği sırada av tüfeği veya pompalı tüfekle kafasına ateş edip kazanırsınız. Eğer sizi sıkıştırırsa, saldırı tuşlarına basarak kolayca kaçabilirsiniz. Ayrıca Matilda M-76E ve Efsanevi Rahat Göçebe Şortu kazandırır.

Akira

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Akira
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Akira

Akira Never Fade Away ana görevi esnasında düşmanlara saldırırken karşınıza çıkar ve aramanıza gerek kalmaz. Ayrıca Akira diğer patronlardan daha kolaydır ve sizi zorlamayacaktır. Akira tüfek kullanır ve ona fazla yaklaşırsanız yakın dövüşe geçer. İlk yapmanız gereken şey diğer düşmanları yenmek ve en son Akira ile ilgilenmek olmalı. Yenmesi basit olduğu için standart saldırıları kullanarak Akira’yı alt edebilirsiniz. En sonda ise Akira size herhangi bir eşya vermez.

Oswald Forrest

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Oswald Forrest
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Oswald Forrest

Oswald Forrest karşınıza otomatik aşk görevi sırasında çıkar. Bu patronla karşılaştığında sizden bir ödeme ister ve ödemeyi kabul etmeyin. Ödeme yapmamak patronu sinirlendirir ve kavga etmenizi tetikler. Oswald Forrest size karşı öncelikle yakın dövüş saldırısı yapacaktır, ve sağlığı azaldığında diğer patronlarda olduğu gibi yakın dövüşü bırakıp silahlı saldırı yapacaktır. Patronla başa çıkmanın yolu dar alanda bulunan ofis yakınlarındaki Katana’ yı alıp saldırı yapmaktır. Patronu öldürdüğünüz zaman bilgisayarı ile işlem yapmalısınız. En son size Epic silah olan M215S Ajax’ı düşürecektir.

Placide

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Placide
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Placide

“İletim” oyununu esnasında, çıkışa doğru giderken, Voodoo Boy’s Hideout’ un dışında Placide ile karşılaşırsınız. Placide tüfek kullanıyor, bu yüzden ona çok yakın olmadığınızdan emin olmalısınız.. Bu şekilde av tüfeği saçmalarından kaçabilirsiniz. Placide’ ye uzaktan hasar vermelisiniz ve devamında kayıp yakın dövüş hareketleri ile hasar çıkarabilirsiniz. Sizi fazla zorlamayacak bir patrondur ve birden fazla eşya düşürür. Efsanevi Timeworn Trençkotu, Common Chapel Access Key, Uncommon Ram Jot ve Ahşap Boncuklar düşer.

Sandayu Oda

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Sandayu Oda
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Sandayu Oda

Sandayu Oda ile ” Play it Safe ” görevinde Netrunner’ dan kabloyu çeker çekmez başlar. Bu patron çok sayıda hamleye sahip olduğundan çok karmaşık patronlardan biridir. Yanlara kaçarak hasar vermeniz gerekir. Ayrıca kafasından vurulduğuna emin olun. Bol cephane’ ye sahip olduğunuzdan emin olmak için her silah yuvasına farklı silahlar koymalısınız. Sandayu Oda patronuna karşı menzilli silahlar kullanmalısınız, bu yüzden bir tabanca, AR ve bir Keskin Nişancı ya sahip olmalısınız.

Sandayu Oda ayrıca zıplayacaktır ve size doğru saldırı düzenleyecektir, ancak aralarında keskin nişancıyı ona karşı kullanmak bir fırsatınız olacak. Mermilerinden kaçınmak için daima siperde kalmalısınız. En önemlisi, havaya sıçradığı ve sizi yere vurmaya çalıştığı yakın dövüş saldırısından kesinlikle kaçınmalısınız yoksa kaybedersiniz. Sağlığı tükendikten sonra görünmezlik pelerini kullanmaya başlayacak, korkmayın çünkü onu inşaat kulübesinden biri bulabilir. Pelerininin mavi dış hatlarını göreceksiniz ve yeniden şarj olmasını engellemek için onu vurmalısınız. Bu pelerini kullanmasına engel olur.

Sağlığınız çok düşerse, ne yaparsanız yapın, koşun ve inşaat kulübelerinde saklanın. Dövüş başlamadan önce cephane ve sağlığınızın tam olduğundan emin olun. Epik ikonik Jinchu Mari Melee Katana, Efsanevi Arasaka Polikarbonat Yelek, Efsanevi Yüz zırhı ve Isıya Dayanıklı Askeri Botlar düşürecek.

Adam Smasher

Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Adam Smasher
Cyberpunk 2077 Boss (Patronlar) Adam Smasher

Belly of the Beast görevini yaparken karşılaşırsınız. Adam Smasher, yakın dövüş saldırıları ile hasar verir, ancak size karşı Roketatar kullanmaya geçeceği kollarını kaybeder. Bu patron için bir tabanca, saldırı tüfeği ve bir keskin nişancı tüfeği bulundurmalısınız. Kolunu kaybettiğinde bazı daha kolay yenebileceğiniz düşmanları çağırmaya başlar.

Bu düşmanlar ninja gibidir ve parça el bombaları kullanılarak kolayca öldürülebilir. Hareket etmeye devam ederseniz roketlerinden kaçmak oldukça kolaydır. Sağ kolunu kaybetmesi için tekrar tekrar ateş etmeniz gerekir. Kolunu kaybettiğinde sadece menzilli roket saldırıları yapacaktır. Ninjalar ortaya çıktığında, sadece onlara odaklanın. En Sonunda savunmasız hale getirecek olan roketatarı sırtından vurun ve yakın dövüş saldırısı ile patronu haklayın.

Hiçbir şey düşürmez, Fakat bitiş için Total İmmortal rotasını takip ediyorsanız, bir Erişim Kartı düşürür. Cyberpunk 2077 hataları, bölümleri, silahları gibi konular için sitemizi takip etmeyi unutmayınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın