e
sv

DayZ Yeni Harita: Livonia ve Ayı, Kurt Macerası

1036 Okunma — 26 Eylül 2019 10:44
DayZ Yeni Harita: Livonia ve Ayı, Kurt Macerası
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

DayZ yeni harita ve ayı, kurt gibi yırtıcılar’la adını tekrardan duyurmayı hedefliyor. Dayz yeni çıkaracağı harita‘da zombiler, hayvanlar gibi karakterler olacak. Yeni çıkacak olan Livonia haritası hakkındaki incelememiz ve yeni eklenecek karakterlere ilk bakışımızı sizinle paylaşıyoruz.

Geçmişte herkesin bu oyunu konuştuğunu ve her yayıncının bu oyunu oynadığı zamanları unutmadık. Bir anda popülerliğini yitirmesinin ardında büyük bir yanlış yatmıyor fakat oyuncu istatistiklerine bakıldığı zaman DayZ eskisi gibi değil.

DayZ eski başarısını tekrar yakalamak için Livonia adında yeni harita çıkarmanın yanı sıra haritaya ekleyeceği yeni karakter ile güzelleştiriyor. Bu harita oyunun 2. resmi haritası olacak ve oyuncular DLC olarak satın alıp oynayabilecekler.

DayZ Yeni Harita ve Ayı, Kurt
DayZ Yeni Harita ve Ayı, Kurt

Bu yeni Harita ve Karakterler bir mod oluşturucak aslında, çünkü oyunda Zombi gibi düşmanların dışında Ayı ve Kurt gibi yırtıcı hayvanlarda olacak.

Yeni haritanın büyüklüğü konuşulurken içerisine eklenecek ayı veya kurtlarla nasıl savaşacağımız konusunda pek bir bilgi verilmiyor.

DayZ Yeni Harita: Livonia

DayZ yeni haritası, Livonia 163 kilometrekarelik büyüklüğünde olacak. Harita içerisinde ormanlar, evler, şehirler, mağazalar gibi bir çok slot ve savaş alanı bulunacak. Stratejik konumlarda ayarlanan bu yapıların önemi bu haritada daha çok ön planda tutuldu.

DayZ yeni haritanın içerisine rekabeti arttırmak ve oyunu gerçekten hakkını vermek adına Ayı ve Kurt gibi hayvan karakterleri ekleyerek mücadeleyi arttırıyor.

DayZ Yeni Harita: Livonia
DayZ Yeni Harita: Livonia

Ayı ve Kurt

DayZ Livonia adındaki yeni haritaya ekleyeceği Ayı ve Kurt gibi hayvanları ilerleyen güncellemeler’de geliştirerek hayvanları çoğaltacak. Bu düşüncesi ile diğer oyunlara öncülük edecek ve oynanışı değiştirebilecek bazı güncellemeler ve iyileştirmelere hazırlıklı olun.

DayZ yetkilileri haritayı tanıtırken büyük ilgili eklenecek Ayı ve Kurtlara çekti, onlarla başa çıkmak hiç kolay olmayacak. Hayatta kalmak için malzeme ararken karşınıza çıkan zombileri avlayacağım derken ayı veya kurtlara av olabilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

DayZ Yeni Harita: Livonia ve Ayı, Kurt Macerası