Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri (2020)

 Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri (2020)
Okunuyor Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri (2020)

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri merak eden oyun sevenler için minimum ve önerilen gereksinimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Kaç GB? gibi merak ettiğiniz sorulara yanıt vereceğiz, ayrıca oyun hakkında kısa bir inceleme yazımızda olacak. Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri, 2020 yılına ait güncel verilerden oluşmaktadır.

Oyunu oynamadan önce etkileyici hikayesi ve başarılı oynanışını duymuşsunuzdur. Oyunu satın almadan önce fragman ve videolarını izleyenlerin ilk sorduğu soru sistem gereksinimleri hakkında oluyor. Dead by Daylight, 14 haziran 2016 yılında çıktığından bu yana kadar milyonlarca oyuncu tarafından oynandı ve hala oynanmaya devam ediyor.

Kaçarak ölümden kurtulamayacağınız gibi ölerek’de kaderinizden kurtulamazsınız.

Oyunu 5 kişi oynuyor, 1 tanesi öldürmek için ve geriye kalan 4 oyuncu hayatta kalmak için mücadele verecek. Eğer katil sizseniz doğanız gereği kurbanlarınızı vahşice öldüreceksiniz. Eğer katil değilseniz kaçmak için çabalayın çünkü yakalanınca göreceğiniz işkenceler ölmekten daha korkunç.

Katil rolünü oynarken birinci şahıs kamera açısıyla oynayacaksınız. Eğer 4 masum insandan bir tanesini kontrol ediyorsanız üçüncü şahıs kamerasıyla daha avantajlı oynayacaksınız.

Katilin oyundaki amacı tahmin edeceğiniz gibi diğer oyuncuları bulup öldürmek. 4 Masum insanın tek bir amacı var, kaçıp kurtulmak. Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri böylesine başarılı bir yapım için oldukça sevindirici diyebiliriz.

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri
Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri aşağıda minimum ve önerilen ayarlarda oynayabilmeniz için güncel olarak verilmiştir. Eğer kullandığınız bilgisayarınızın oyunu çalıştırıp çalıştıramayacağını bilmiyorsanız biz size yardımcı olacağız.

Kullandığınız cihazın özelliklerini aşağıdan yorum olarak yazdığınız takdirde oyunu hangi ayarlarda en iyi performansla oynayabileceğinizi söyleyeceğiz.

Minimum

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ve Üzeri (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 ve Üzeri (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8300
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce 760 veya AMD HD 8800
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB

Dead by Daylight Kaç GB?

Dead by Daylight Kaç GB? Sorusunun cevabını aslında yukarıda sistem gereksinimleri içerisinde vermiştik. Fakat oyuncuların kafalarını karıştırmamak ve yormamak adına ayrı bir başlık altında soruyu cevaplamak istedik.

Dead by Daylight oyununu cihazınıza yükleyip kurabilmeniz için 25 GB boş alan gerekmektedir.

Desteklediği Diller

Dead by Daylight oyununu oynayabilmeniz için öncelikle oyunla ortak bir dile sahip olmanız gerekiyor. Bundan dolayı oyunun desteklediği dilleri sizlere söylemek istedik.

ArayüzSeslendirmeAltyazı
Türkçe
İngilizce
Fransızca
İtalyanca
Almanca
Kastilya İspanyolcası
Rusça
Basitleştirilmiş Çince
Brezilya Portekizcesi
Tayca
Geleneksel Çince
Japonca
Korece
Lehçe
Felemenkçe
Latin Amerika İspanyolcası
İsveççe

Dead by Daylight Sistem Gereksinimleri hakkında sormak istediğiniz her soruyu aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın