Dedi Uygulaması Hesap Silme

 Dedi Uygulaması Hesap Silme
Okunuyor Dedi Uygulaması Hesap Silme

Dedi Uygulaması Hesap Silme işlemini gerçekleştirebilmeniz için 2021 yılına ait rehber hazırladık. Hesabı kalıcı kapatmak için bu adımları uygulayın.

Dedi Uygulaması Nasıl Silinir? sorusu artmaya başladığı için kısaca cevaplayacağız. Hızlı bir şekilde uygulamayı cihazınızdan silebilirsiniz. WhatsApp Siliyoruz boykotundan dolayı çoğu kullanıcı alternatif olabilecek benzer mesajlaşma uygulamaları indirmeye başladı. Son günlerde Dedi ve Telegram uygulamasına yoğun ilgi gösterilmeye başladı. Bu mesajlaşma uygulamalarını daha önce indirmemiş ve indirmeyi düşünmeyenler bile bu ilgiden dolayı denemek istediklerini görüyoruz. Dedi uygulamasını sevmeyenler uygulamayı silmeye çalıştıklarında hesaplarının da silinmediğini görüyorlar. Bunun için Signal Uygulaması Nasıl Silinir? sorusu çok fazla sorulmaya başladı.

Dedi Uygulaması Hesap Silme (2021)

Dedi Uygulaması Hesap Silme işlemlerine karar verdiyseniz uygulamayı cihazlarınızdan kaldırmak yeterli olmayacaktır. Öncelikle Dedi uygulamasını mağazadan tekrar indirin. Uygulamaya giriş yapın.

Dedi Uygulaması Hesap Silme (2021)
Dedi Uygulaması Hesap Silme (2021)

Eğer Dedi Hesabınızı Kapatmak istiyorsanız uygulamayı sildiyseniz tekrar yüklemeli ve giriş yapmalısınız. Aksi halde hesabınız silinmez ve aktif bir şekilde durur. Android veya İOS olarak mobil cihazınızın işletim sistemine uygun adımları aşağıdan takip edin. DediUygulaması Nasıl Silinir? sorusu haricinde sormak istediğiniz ve merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Android

  1. Dedi’de profiliniz >  Gelişmiş > Hesabı sil’e dokunun
  2. Dedi numaranızı girin.
  3. Hesabı sil’e dokunun.
  4. Hesabı silme işlemini onaylayın. 

İOS

  1. Dedide profiliniz > Gelişmiş >  Hesabı Sil’e dokunun  .
  2. Onaylamak için Devam Et’i seçin.

Yukarıda Dedi Uygulaması Hesap Silme işlemini Android ve İOS işletim sistemine sahip mobil akıllı cihaz kullanıcıları için cevapladık. Bu sayede hesabınızı kapatabileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın