e
sv

Deniz Mumcuoğlu İnstagram Hesabı

1561 Okunma — 14 Ocak 2020 00:33
Deniz Mumcuoğlu İnstagram Hesabı
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Deniz Mumcuoğlu İnstagram Hesabı son dönemde yaşanan olaylardan sonra halkımız arasında oldukça merak konusu oldu. Deniz mumcuoğlu instagram adresini merak edenler için bu yazımızda hesabı sizlerle paylaşacağız.

Son dönemde magazin haberlerinin en popüler konusu ünlü şarkıcı Sıla ve ünlü yemek şefi Hazer Amani arasında geçiyor. Sıla’nın daha önceki sevgilisi Ahmet kuraldan şiddet gördüğü iddiaları ile ayrıldıktan sonra ismi Hazer ile anılmaya başlandı. Hazer Amani’nin evli olduğu bilindiği için geleneklerimize yakışmayacak bir durumun halkımız arasında hızla yayılan ve abartılarak büyümeye başlayan bir haber olmuş oldu.

Bu haberlerin hepsi birer iddiadan ibaret olduğu için kesin hüküm vererek haber siteleri gibi insanları zan altında bırakmak istemiyoruz. İkiliden yapılacak açıklamalar ile işin aslı ortaya zamanla çıkacaktır. Deniz Mumcuoğlu İnstagram hesabının bu kadar merak edilmesinin sebebi’de bu habere konu olan Hazer Amaninin şuandaki eşi olmasından kaynaklı.

Magazin kanalları Deniz Mumcuoğlu İnstagram adresi üzerinden eşini takipten çıkardığı haberleri ile sosyal medya hesapları merak konusu olmaya başladı.

Deniz Mumcuoğlu İnstagram

Deniz Mumcuoğlu İnstagram
Deniz Mumcuoğlu İnstagram

Deniz Mumcuoğlu İnstagram Adresini son dönemde yapılan haberlerden sonra bir de biz teyit edelim diyerek’den merak eden halkımız için paylaşıyoruz. Her ne kadar böyle durumları hiç takip etmediğimizi söylesek’de sanırım genlerimizde olan merak bizi içten içe yemeye başlıyor ve burnumuzu bir yerden işin içine sokmaya çalışıyoruz.

Magazin haberlerine pek güvenimizin olmadığından dolayı takipten çıkarma olayını doğrulamak adına Deniz Mumcuoğlu İnstagram hesabına girerek gerçekten yaptığına bakma gereksinimi duyuyoruz. Her ne kadar en ufak bir ilgimiz olmasa’da böyle haberleri takip etmek istiyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Deniz Mumcuoğlu İnstagram Hesabı