Deniz Saypınar İnstagram Hesabı

 Deniz Saypınar İnstagram Hesabı
Okunuyor Deniz Saypınar İnstagram Hesabı

Deniz Saypınar İnstagram adresi hakkındaki haberler sonrasında en çok aranan hesap haline geldi. Havayolu şirketi Deniz hanımın şort giymesi üzerine uçağa alınmayacağını söylemesiyle başlayan skandal büyümeye devam diyor. Milli sporcumuzun giydiği kıyafetin çok açık olduğu iddiasıyla Amerika Birleşik Devletlerinde bineceği uçağa alınmaması tüm dünyada yankı uyandırdı. Bu durum ülkemizde yapılan bir uyarımı yoksa ABD’de de bu tür ayrımcılıkların yoğun olduğunun bir kanıtımı? bilinmezlik içinde. Deniz Saypınar İnstagram hesabında paylaştığı gönderilerle bu durumu tüm gerçekleriyle anlattı. Haber sitelerine de gündem olan bu durumu görenler resmi hesabından yaptığı paylaşımları araştırıyorlar.

Deniz Saypınar İnstagram

Milli vücut geliştiricisi Deniz Saypınar ABD’nin Texas eyaletinden kalkacak uçakla Miami yolculuğuna çıkacaktı. Fakat Texas Havalanın da uçağının saatini beklerken giydiği kıyafetleri yüzünden uçağa alınmayacağı uyarısıyla karşılaştı. Rencide olan Deniz hanım bu durumu büyük bir şaşkınlık ve üzüntü içerisinde sosyal medya hesaplarından anlattı. Bu durumun haber olmasının ardından olayı duyanlar Deniz Saypınar İnstagram hesabı üzerinden araşırmalara başladılar. Resmi hesabını ve paylaştıklarını göremeyenler de kişisel hesabını arayış içerisine girdiler.

Deniz Saypınar İnstagram
Deniz Saypınar İnstagram

Milli sporcu kimliği ile yaptığı paylaşımlar haricinde şahsına ait bir hesabı da bulunmaktadır. Bu hesabı üzerinden durumu anlattığı gönderiler de paylaşmış. Sizlere bulunan resmi hesap haricindeki kişisel hesabının adresini paylaşıyoruz. Deniz Saypınar İnstagram adresini güncel şekilde paylaşmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda konuyla ilgili düşüncelerinizi de yorum olarak yazmakta özgürsünüz.

Deniz Saypınar İnstagram Hesabından Öğrenemeyeceğiniz Bilgileri

Spor eğitmeni olan Seniz Saypınar, milli sporcudur. Seniz Saypınar İstanbul’da yaşamakta ve profesyonel olarak vücut geliştirme sporu yapmaktadır. Fitness alanında dereceleri olan başarılı sporcu IFBB (Uluslararası Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu) ProCard sahipi ilk Türk kadınıdır.

  • 6 defa Türkiye Şampiyonluğu
  • 2015/ IFBB Dünya 4.cüsü
  • 2016/ IFBB Dünya İkincisi (Gümüş)
  • 2016/ IFBB Avrupa 4.cüsü (Kupa)
  • 2017/ IFBB Olympia Amateur (Altın)
  • 2017/ IFBB Arnold Classıc Europe (Gümüş)
  • 2017/ IFBB Ben Weıder Legacy Elite Cup (Gümüş)


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın