Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı (2022)

 Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı (2022)
Okunuyor Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı (2022)

Derya Büyükuncu İnstagram hesabının fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen İnstagram her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Derya Büyükuncun isimli İnstagram hesabı çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı

Derya Büyükuncu İnstagram kullanıcısı paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Derya Büyükuncu” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı
Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı

Aşağıdaki yorum alanına “Derya Büyükuncu İnstagram hesabını neden araştırdığınızı yazabilirsiniz.” bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının İnstagram da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. İnstagram uygulamasında ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Derya Büyükuncu İnstagram hesabı hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Derya Büyükuncu İnstagram Hesabı Neden Araştırılıyor?

Son dakika haberler: Başkan Recep Tayyip Erdoğan dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kendisinin ve eşi Emine Erdoğan’ın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

Erdoğan ayrıca kendisine gelen çok sayıda destek ve dua mesajları ile durumlarını merak eden milyonlara teşekkür ederken bugün de genel durumlarına dair açıklama yaparak hastalığın hafif seyrettiğini ve evden çalıştıklarını duyurdu.

Cumhurbaşkanının duyurusu sonrası Twitter hesabı üzerinden “Koronavirüs olmuş ve dua istiyor. Ediyoruz, ediyoruz, merak etmesin. 20 tencere helvayı yapmaya başladım. Zamanı gelince bütün mahalleye dağıtacağım” diye yazan Büyükuncu hakkında Siber Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı da inceleme başlatmış sporcunun yurtdışında yaşadığını tespit etmişti.

Türkiye Yüzme Federasyonu’nun açıklamasında Büyükuncu’nun Twitter paylaşımının ardından disiplin kurulunun olağanüstü toplandığı belirtildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Derya Büyükuncu’nun sosyal medya üzerinden sarf ettiği söylem ve yazılarının Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı’na ve eşine aleniyet oluşturacak şekilde yapmış olduğu paylaşımlarının Türkiye Yüzme Federasyonu Disiplin Kurulu Talimatı’nın 34’üncü maddesine aykırı olduğu, ulusal medya kanallarından öğrenildiği üzere İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca ilgili hakkında adli soruşturma başlatıldığı, eylemlerinin yoğunluğu ve içeriğinin şiddet göz önünde bulundurularak Türkiye Yüzme Federasyonu Disiplin Talimatının 34’üncü maddesinin 2’nci fıkrası uyarınca ‘daimi hak mahrumiyetiyle cezalandırılmasına’ karar verilmiştir.”


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın