Destiny Run İOS İndir (2021)

 Destiny Run İOS İndir (2021)
Okunuyor Destiny Run İOS İndir (2021)

Destiny Run İOS İndir ile İOS İşletim sistemine sahip akıllı cihazlarınıza nasıl Destiny Run oyununu indirebileceğinizi açıklıyoruz. Bilmeyenler için indirme işlemini gerçekleştirmenizi sağlayacak adımlar anlatılmıştır. Ülkemizde Apple markalı İOS işletim sistemiyle çalışan akıllı mobil cihazlar kullanan milyonlarca kullanıcı bulunmaktadır. Uygulama mağazalarında popüler olan ve herkesin büyük zevkle oynadığı Destiny Run oyununu İOS da indirmek için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz. Oyunu ilk defa duyan kullanıcılar için de oyun hakkındaki detaylar açıklanmıştır. Oyunu bilmeyenlere oyunun tanıtımını yaparak nasıl bir oyun olduğunu anlatıyoruz. Voodoo tarafından tasarlanan ücretsiz oyun iPad ve iPhone ile oynanabilmektedir. 25’bin den fazla oyuncunun oylamasıyla ortalama 4,6 yıldız almayı başarmıştır. Böyle bir oran bu kadar fazla oyunun oyuyla yakalandığında çok iyi bir yapım olduğu düşüncesine girebiliyoruz. Oyunun genel yapısını incelediğimizde gerçekten de başarılı bir oyun olduğunu gördük. Destiny Run İOS İndir hakkındaki tüm detayları aşağıda sizlere sunmuş bulunmaktadır. 2021 yılı boyunca içeriği güncel tutmaya devam edeceğiz.

Destiny Run İOS İndir

Destiny Run oyunu Eylemn kategorisinde yer alan son dönemlerin en popüler oyunları arasında bulunmaktadır. Dünya genelinde milyonlarca oyuncunun indirdiği ve oynadığı oyun sınırsız bir deneyim sunuyor. Melek veya Şeytan olma yolunda sizlere hem eğlenceli hem de aksiyonlu parkur hazırlayan oyunu oynamak oldukça zevkli. Android işletim sistemli cihazlarda da oynanabilen oyunu İOS kullanıcılarının bir çoğu nasıl indirebileceklerini araştırıyorlar. Genellikle oyunu Sosyal medya reklamlarından görenlerin merak ettiği bir sorudur “Destiny Run İOS Nasıl İndirilir?”. Aşağıda anlattığımız adımları uygulayarak hemen oyunu indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Destiny Run İOS İndir
Destiny Run İOS İndir

Destiny Run İOS Nasıl İndirilir?

  • Yukarıda verilen “Destiny Run İOS İndir” butonu sizi doğrudan oyunun resmi sayfasına yönlendirecektir.
  • Veya uygulama mağazasını açınız.
  • Arama yerine “Destiny Run” yazın ve aratın.
  • Voodoo tarafından paylaşılan oyuna tıklayın ve indir deyin.
  • Cihazınızın ana sayfasında oyunun logosu çıkacak ona tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Destiny Run İOS Nedir?

Kaderini seç, yaşam seçimlerini yap.

Melek ol ya da Şeytan ol!

Sonra Cennete Git! Ya da Cehenneme Git! Bu senin kaderin!

Peki sen iyi bir insan mısın yoksa yaramaz mı?

İlahi karar artık sizin elinizde. Akıllıca kullan!

Bu, hayatınızın koşucusu ve ondan sonra! Ahirette nereye gideceksin? Bu oyunda bulacaksınız!

Bu senin yargı günün ve tanrılar seçimlerini yargılayacak. Ruhun yerini bulacak!

Ünlü ya da öğrenci, sahtekar ya da doktor, zengin ya da fakir olmak; onlar önemli değil! Tek bir önemli yargı vardır: merhametli ol ya da kötü ol.

Kutsal adalet seni çağırıyor!


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın