Detroit: Become Human (PC) Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human (PC) Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human (PC) Sistem Gereksinimleri oyunun bilgisayar versiyonunun yayınlanacağı haberlerinden sonra oyuncuların en merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Sizler için Detroit: Become Human oyununu hangi PC donanımlarının oyunun sistem gereksinimleri konusunu karşılayabileceğini araştırdık.

Geride bıraktığımız yıl içerisinde PS4 Platformu kullanıcılarına sunulan bu yapımda hayatımızın bir parçası olan teknolojinin insan oğluna neler yapabileceği teorileri başarıyla anlatması oyun sektöründe çok ilgi görmesine sebep oldu. Uzun yıllardır bilgisayar ve teknolojinin insan oğlunu kontrol edeceği teorisi bu günlerde pek konuşulmasa’da bu oyun ile birlikte herkesin unuttuğu o korkulan gerçekler tekrar hatırlandı.

Detroit: Become Human oyununu bu kadar popüler yapanda herkesin unuttuğu bu konuyu başarılı bir şekilde tekrar ele almasından kaynaklandığını düşünüyoruz. Oyun ülkemizde ortalama 142 TL fiyatlarında PC Platformu kullanıcılarına sunuldu.

Bilgisayar’da oynayabileceğimiz böyle güzel bir yapımı diğer oyun fiyatları ile kıyasladığımız zaman gayet makul bir tutar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat oyuncuların akıllarında daha önemli bir soru yarıyor. Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri neler? sorusu.

Detroit: Become Human, Minimum (PC) Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri
Detroit: Become Human Minimum Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human oyununu oynayabileceğimiz en düşük ayarlarda çalıştıracak PC sistemleri ülkemizde çoğu oyuncuda bulunabilmesi çok güzel bir durum. Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i7-3770 (3.4 GHz) veya AMD FX-8350 (4.2 GHz)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon HD 7950
  • RAM: 8 GB
  • VRAM: 3 GB ve üzeri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

Detroit: Become Human, Önerilen (PC) Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri
Detroit: Become Human Önerilen Sistem Gereksinimleri

Detroit: Become Human oyununu PC cihazlarınızın kaldırıp kaldıramayacağını anlayamadığınız zaman yorum olarak sisteminizi yazabilirsiniz. Size hangi ayarlarda oynayabileceğinizi söyleyebiliriz. Önerilen Sistem Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel Core i5-8400 (2.8 GHz) veya AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
  • RAM: 16 GB
  • VRAM: 4 GB ve üzeri
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.