Didem Kınalı İnstagram Adresi

 Didem Kınalı İnstagram Adresi
Okunuyor Didem Kınalı İnstagram Adresi

Didem Kınalı İnstagram Hesabı, Katıldığı televizyon programında Bülent Serttaş ile gündem olmuşlardı. Dans ettiği sırada arkada konuk olan Bülent bey kafasını başka yöne çevirince bu durum halkın gözünden kaçmadı ve olayın ardı arkası kesilmedi. Bu olaylar bazı gündem haberleriyle tekrar patlak veriyor ve Didem Kınalı İnstagram adresi araştırılmaya başlanıyor. Resmi sosyal medya hesabına kendi adı ve soyadını vermeyen ünlü dans sanatçısını bulamayanlar sosyal medya hesaplarının olmadığını sanıyorlar. Farklı isimle açılmış kendisine ait resmi hesabının adresini aşağıdan sizlere sunuyoruz.

Didem Kınalı İnstagram

Didem Kınalı İnstagram ismi kendi isimiyle açılmamıştır bu yüzden araştırma yapanlar genellikle bulamayınca olmadığını düşünüyorlar. Bizden araştırmamızı istediğiniz sosyal medya hesaplarını sizler için bulmaya devam ediyoruz. Artık günümüzde sosyal medya platformları oldukça büyümeye başladı. Her kesimden ve yerden kullanıcıları olan böylesine büyük bir platform da merak ettiğiniz her isme dair bir şeyler bulabilirsiniz. Hal böyle olunca insanlarda merak ettikleri ve araştırmak istedikleri isimlerin sosyal medya hesaplarına bakıyorlar. Bu sayede onlarla ilgili daha iyi ve gerçek bilgilere anında erişebiliyorlar.

Didem Kınalı İnstagram
Didem Kınalı İnstagram

Didem Kınalı İnstagram Hesabı Neden Merak Edilmeye Başlandı?

Didem Kınalı ve Bülent Serttaş arasında yaşanan gerilim bugün 2. Sayfa programında yeninden gündeme geldi. İbo Show’daki davranışından dolayı çok eleştirilen Bülent Serttaş konuyla ilgili sessizliğini korurken Kınalı, ‘Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm. Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım. Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım!” sözleriyle sitem etmişti.

Bülent Serttaş ve Didem Kınalı, geçtiğimiz yaz Florya’da bir düğünde sahne aldı. Düğüne geç gelen Didem, organizatör tarafından sahneden erkenden indirildi.

Büyük bir şok yaşayan oryantal Didem’in, sinirle düğünün gerçekleştiği mekandan ayrıldıktan sonra polisi arayarak ihbarda bulunduğu öne sürüldü.

Düğün yerine gelen polis, pandemi kurallarına uygun olmayan eğlence düzenlendiğini tespit ederek herkese ceza uyguladı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın