Didem Kınalı İnstagram Hesabı

 Didem Kınalı İnstagram Hesabı
Okunuyor Didem Kınalı İnstagram Hesabı

Didem Kınalı İnstagram Hesabı son zamanlarda en çok aranan profiller arasında yer alıyor. Yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken dereyi bu sayede yakından inceleyin. Dünya genelinde milyonlarca kullanıcı bulunan sosyal medya platformunda her türlü insan bulunuyor.

Takipçi sayılarını arttırabilmek adına herkes farklı yollara başvuruyor. Didem Kınalı İnstagram adresi dikkat çeken bu paylaşımları takip etmek isteyenlerin merak konusu. Bizde yaptığımız araştırmalarla sizler için resmi hesabını bulduk. Gereken saygı çerçevesinde haklarını ihlal etmeden hesabına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Didem Kınalı İnstagram

Didem Kınalı İnstagram Hesabı aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. İnstagram gibi popüler bir uygulamada etkileşimin çok fazla olması insanlara sahte hesaplar açmayı teşfik ediyor. Popüler ve son zamanlarda arar bir isim olan Didem Kınalı adına birçok hesap açılmıştır.

Didem Kınalı İnstagram
Didem Kınalı İnstagram

Ayrıca kendisinin fan sayfaları da bulunmaktadır. Didem Kınalı İnstagram Hesabı için sizlere sunduğumuz adresten ulaşabilirsiniz. Oluşabilecek değişiklik ve farklılıkları buradan aktarmaya devam edeceğiz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Didem Kınalı İnstagram Hesabından Bulamayacağınız Bilgiler; Didem Kınalı Kimdir?

Didem Kınalı İnstagram Hesabı üzerinden edinemeyeceğiniz hakkındaki bilgileri sizlere sunuyoruz. Oryantal Didem olarak tanınan Didem Kınalı, 6 Haziran 1986 tarihinde Gaziosmanpaşa’da doğdu. Şişli Kuştepe’de büyüdü. Bir ablası ve bir de erkek kardeşi vardır.

Annesi Selanik göçmeni bir oryantal, babası ise Yugoslav göçmeni ve darbukacıdır. İlkokul üçüncü sınıfa kadar okudu, çalışması gerektiği için ayrıldı ve dans etmeye başladı. Ama daha sonra liseyi bitirdi.

Çocukluğu Roman mahallesinde geçen Didem Kınalı, ilkokul üçüncü sınıfa kadar okudu ve çalışması gerektiği için okulu bırakarak dansa başladı. Sonrasında ise lise eğitimini de tamamladı. 1993 yılında yayın hayatına başlayan İbrahim Tatlıses’in eğlence programı İbo Şov’da sergilediği oryantal dans gösterileriyle adını duyurdu. Başarılı oryantal 1,62 boyundadır.

Didem Kınalı İnstagram Hesabı Neden Merak Ediliyor?

Didem Kınalı İnstagram Hesabı Neden Merak Ediliyor?
Didem Kınalı İnstagram Hesabı Neden Merak Ediliyor?

Yıllar sonra ‘İbo Show’a çıktın, dans ettin. Bülent Serttaş’ın sen dans ederken başını başka tarafa çevirmesi olay oldu.

O an fark etseydin tepkin nasıl olurdu?

Dururdum, “Hayırdır, ne yaptım sana” derdim. Sonra düşündüm ve aklıma bir sene önceki olay geldi. Bir düğünde sahneye çıkacaktım. “25 dakikalık şovun süresi çok fazla, 15 dakika yapalım” dediler, “Tamam” dedim. Ama sekizinci dakikada müzik durdu.

Neden?

“Bülent Bey istedi” dendi. Az dakikası kalmış, o şarkı söyleyecekmiş. Ben de bağırdım çağırdım. Ama mekânı polise şikâyet ettiğim doğru değil. Zaten bu başıma ilk defa gelmiyor. Nedense solistler daha çok şarkı okuyabilmek için benim sahnemi yemek istiyor. Bülent Bey’le sonra hiç karşılaşmamıştık. Bana biraz haber olmak için yapılmış gibi geliyor, bilmiyorum.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın