Dirt 5 Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dirt 5 Yeni Çıkış Tarihi Belli Oldu

Dirt 5 Çıkış Tarihi sürekli değişmeye devam ediyor, en son ertelenme tarihi açıklandı. Yeni çıkış tarihi olarak belirlenen günü oyun sevenler merak ediyor. Dirt 5 gibi bir ralli oyunu Codemasters tarafından geliştirilince oyuncularında beklentileri doğal olarak büyük oluyor.

Inside Xbox etkinlikleri sırasında duyurulan Dirt 5, ralli video oyunu sevenler ve yarış oyunları sevenlerin bir anda ilgisini çekmeyi başardı. Oyun normal şartlarda 5 Ekim tarihinde çıkacağı söylenmişti fakat covid-19 ile işler biraz sekteye uğradı.

Dirt 5 Çıkış Tarihi (Ne Zaman Çıkacak?)

Dirt 5 Ne Zaman Çıkacak? sorusunu soranlar için çıkış tarihi ile ilgili en doğru ve net tarihi açıklıyoruz. PlayStation 4, Xbox One ve PC cihazları için çıkacak oyun daha sonra  PlayStation 5 ve Xbox Series X cihazlarına göre de tasarlanacak.

Dirt 5, 16 Ekim 2020 Tarihinde resmi olarak çıkacak. Oyun platformları üzerinden PlayStation 4, Xbox One ve PC cihazlarınıza oyunu indirebileceksiniz.

Dirt 5 Çıkış Tarihi (Ne Zaman Çıkacak?)
Dirt 5 Çıkış Tarihi (Ne Zaman Çıkacak?)

Dirt 5 Nedir?

DIRT 5, kendinden önceki oyunlara ve serinin ruhuna saygı duyuyor fakat DIRT efsanesinde yeni çığır açıyor. Bu en cesur ve en iddialı DIRT oyunu. Yeni özellikler, yaratıcı yenilikler ve eşsiz bir bakış açısı, DIRT 5’in off-road yarışı, tarzı ve kültürü için bir merkez haline gelmesini sağlıyor. Burada sürekli öne çıkan anlarda rol oynayabilirsin.

Küresel Sahnede İlklere İmza At

Dünyada bir yolculuğa çık ve etkileyici, dinamik ortamlarda farklı 10 küresel konumdaki 70’in üzerinde eşsiz rotada yarış. New York’taki donuk East River’da yarışmak, Brezilya’da Kurtarıcı İsa heykelinin altında rakiplerini sollamak, Norveç’teki Kutup Işıklarında parlamak, rakipleri alt etmek, araziler ve sürekli değişen aşırı şartlar. Hepsi ve daha fazlası seni bekliyor.

Dirt 5

İnanılmaz Araçlarla Sınırları Zorla

Özel olarak seçilen ve heyecan verici araçların direksiyonuna geç. Taşları kayaları mahveden araçlarla en zorlu arazileri fethet, efsane ralli araçlarını yeni konumlara götür ya da 900bhp sprint araçlarının gücünü hisset. Rallikros, GT, sınırsız kamyonlar, buggy’ler ve muscle araçlar ile nihai off-road garajı tamamlanıyor.

Ünlülerle Dolu Kariyerde Dikkatleri Üzerine Çek

Dünyaca ünlü ses sanatçıları Troy Baker ve Nolan North, DIRT 5’in hikaye temelli Kariyer modunun baş rolleri. Bir efsanenin himayesi altındasın ve tüm gözler üzerinde, herkes bu güçlü off-road yarış dünyasının yeni yıldızının sen olmasını bekliyor. Sponsorluklar ve eşsiz ödüller kazan, tüm konumları fethet ve şimdiye kadarki en kapsamlı Kariyer modumuzda azılı bir rakiple mücadele et.

Dirt 5 Nedir?
Dirt 5 Nedir?

Off-Road Aksiyonda Mücadele Et veya İş Birliği Yap

Kariyer de dahil olmak üzere çevrimiçi modlarda dört oyuncuya kadar yerel bölünmüş ekran desteği var. Bu özellikler DIRT 5’i en iyi yerel çok oyunculu yarış oyunu yapıyor, arkadaşlarınla mücadele etmek artık daha kolay. En fazla 12 oyuncu için hazırlanan yarış oyun listelerine katıl ve yenilikçi, hedef tabanlı modlarda rekabet et.

Yeni Özelliklerle Oluştur ve Kaydet

Detaylı Fotoğraf Moduyla en büyük zıplamalarını ve en iyi hamlelerini kaydet. DIRT’ün tüm araçlar için geçerli en kapsamlı görünüm düzenleyicisinde yaratıcılığını göster. Ayrıca tüm oyuncuların DIRT’te eşsiz bir şekilde bir şeyler oluşturup oynamasını sağlayan yepyeni özellikler var.

Dirt 5 Sistem Gereksinimleri

Dirt 5 Ne Zaman Çıkacak? (Çıkış Tarihi) ve diğer bilgileri yukarıda sizlerle paylaştık. Şimdi’de oyunu Bilgisayar üzerinden oynamak isteyenler için sistem gereksinimlerini paylaşıyoruz.

Dirt 5 Sistem Gereksinimleri
Dirt 5 Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2130 veya AMD FX 4300
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 veya AMD RX 480 (DirectX12 Graphics Card)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Boş Alan: 60 GB

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 9600K veya AMD Ryzen 5 2600X
 • RAM: 16 GB
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1070 Ti veya AMD Vega 64 (DirectX12 Graphics Card)
 • DirectX: Sürüm 12
 • Boş Alan: 60 GB

Dirt 5 Kaç GB?

Dirt 5 oyununu bilgisayarınıza kurabilmeniz için 60 GB Boş Alan olması gerekmektedir.

Dirt 5 Kaç GB?
Dirt 5 Kaç GB?

Dirt 5 ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Çıkış tarihi tekrar ertelenirse bunu sizlere duyuracağız. Oyun hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.