Discord Arka Plan Değiştirme Rehberi

 Discord Arka Plan Değiştirme Rehberi
Okunuyor Discord Arka Plan Değiştirme Rehberi

Discord arka plan değiştirme işlemi oldukça zor ve tehlikelidir. Discord arka plan değiştirme işlemini yapmak için bir takım komutu sırayla gerçekleştirmeniz ve bu esnada dikkatli olmanız gerekiyor. Böyle bir konuda size yardımcı olabilecek konu hakkında ayrıntılı bir içerik hazırladık. Umarım Discord arka plan değiştirme işlemi hakkında size bilgi verebilmişizdir.

Discord Arka Plan Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord Arka Plan Değiştirme Nasıl Yapılır?
Discord Arka Plan Değiştirme Nasıl Yapılır?

Discord arka plan değiştirme işlemini başarabilmek için kodu her zaman değiştirecek ve bir CSS dosyası yükleyecek bir sisteme ihtiyacınız var. Discord modlama araçlarında bulunan bir özellik. Fakat kurallara aykırı olduğundan banlanma ihtimaliniz var. Betterdiscord kullanabilirsiniz fakat önermiyorum. Discord’un hizmet koşullarına aykırıymış. Bazıları kullandı ve hesabı yasaklanmadı ama yasaklanmayacak anlamına da gelmiyor. 

Discord Arka Plana Fotoğraf Koyma

Discord arka plan değiştirme işlemi dışında renk değiştirme işlemi de modlama gerektirir. Modlama gerekmeden sadece beyaz ve siyah arka plan arasında değişim yapabilirsiniz. Bu değişimi ayarlar kısmından yapabilirsiniz. 

Discord Arka Plan Renk Kodları

Diğer renk kodlarını zaten Google size sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey ise kodunu istediğiniz rengin adını ve kodunu istediğinizi Google içerisinde aratınız. Devamında bu kodu elde edebilirsiniz. Bahsettiğimiz her yöntem ile Discord uygulamasını kendi stilinize göre modlayabilirsiniz ama banlanma ihtimalinizi gözden geçiriniz.
Discord arka plan değiştirme gibi modlama gerektiren işlemler oldukça profesyonel ve banlanma riskini alan kullanıcılar tarafından yapılacak işlemlerdir. Bu işlemleri gerçekleştirirken bu riskleri göz önünde bulundurun. Ek olarak CSS dosyası yüklemek içinde bahsettiğimiz gibi bazı özel araçlara ihtiyacınız olabiliyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın