e
sv

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası 2020

1081 Okunma — 23 Ekim 2020 10:38
Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası 2022
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası 2020, Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Sorunu Nedir? Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası Çözümü. Bu hata oldukça sık karşılaşabileceğiniz bir hatadır. Bu hata ile karşılaşma ihtimalinizi tamamen engellemenin yolu yok ama tabi önlemler alabilirsiniz veya hata oluştuktan sonra hatayı engellemenin yolları var. Bugün bu sık yaşanan hata nedir? Nasıl çözülür? Bunları anlatacağız.

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Sorunu Nedir?

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor
Discord Bitiş Noktası Bekleniyor

Anlık olarak konuşma süresinde sesinizin gitmemesi ve ses gelmemesine sebep olan bir hatadır. Hatayı aldığınız zaman “ Discord Bitiş Noktası “ uyarısı ile karşılaşabilirsiniz. Merak etmeyin. Bu sadece size özel bir hata değil. Durum böyle olunca insanların bu hata’nın çözümü üzerine birbirlerinden yardım aldığı forum mesajları bile var.

Discord durmadan güncellenen bir uygulama olduğu için zaman içerisinde verdiği hata miktarı azalacaktır. Şimdi isterseniz diğer başlığımızda bu problemin çözümü üzerine tartışalım. 

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası Çözümü

Bu hatayı almanızı sağlayan birçok sebep olabilir. Bu sebeplerden biri insanlar ile konuşmaya çalıştığınız sunucu sıkıntılı olabilir. Kullandığınız başka bir Discord sunucusuna girerek orada da konuşmayı deneyebilirsiniz eğer başka bir sunucuda sıkıntı yaşamıyorsanız, sıkıntı yaşadığınız sunucu ise zamanla kendiliğinden düzelecektir. Eğer başka bir sunucuya girdiğinizde orada da sıkıntı devam ediyor ise o zaman Discord uygulamasının güncel olduğundan ve ses ayarlarınızın düzgün yapıldığından emin olunuz.

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası Çözümü
Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası Çözümü

Belirtmem lazım ki bu tarz basit ve geçici bir hatayı bazen bilgisayarınızı kapatıp, açmak veya modemin fişini 30 saniyeliğine çekip geri takmak. Aldığınız hatayı düzeltebilir.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Discord Bitiş Noktası Bekleniyor Hatası 2020