Discord İçin Ses Değiştirme Programları [2020]

Discord İçin Ses Değiştirme Programları [2020]

Discord İçin Ses Değiştirme Programları [2020]. Discord İçin Ses Değiştirme Programı Nedir? Discord İçin Ses Değiştirme Programı Neden Kullanılır? Discord İçin Ses Değiştirme Programı Tavsiyeleri. 

Discord İçin Ses Değiştirme Programı Nedir?

Dsicorda içerisinde belli sunucularda arkadaşlarınızla sesli sohbet edebilir veya arkadaş edinebilirsiniz. Ses değiştirme programı sayesinde sesiniz mikrofondan Discord uygulamasına ulaşmadan önce ses değiştirme uygulamasında efekt uygulanarak Discord uygulamasında gönderilir.

Discord İçin Ses Değiştirme Programı
Discord İçin Ses Değiştirme Programı

Discord İçin Ses Değiştirme Programı Neden Kullanılır?

İnsan arkadaş diye bileceği kişilere şaka yapabilmeli öyle değil mi? Ek olarak tanınmamak isteyebilirsiniz. Bu oldukça normal karşılanır ama tehlikeli bir grup bu tarz uygulamaları ünlü kişilerin sesini taklit edip dolandırıcılık yapmak için kullanabilir. Öyle insanlardan uzak durunuz.

Discord İçin Ses Değiştirme Programı Tavsiyeleri 

1)ClownFish: Discord’da içerisinde konuşurken sesini değiştirmek için kullanabileceğiniz Windows için ücretsiz bir ses değiştiricidir. ClownFish sistem düzeyinde kurulabilir, böylece mikrofonunuzu kullanan herhangi bir uygulama değiştirilmiş sesinizi kullanmak için yapılabilir. Böylece, Discord dışında, ClownFish’i TeamSpeak, Mumble, Steam, Skype, Hangouts ve benzeri uygulamalarda kullanabilirsiniz. Bu demek ki isterseniz değiştirdiğiniz sesiniz ile yayın bile açabilirsiniz.

2)VoiceMeeter: Benimde şahsen bazen insanlar ile kafa bulmak için kullandığım bir uygulamadır. Çok fazla ses efektinden daha çok. Sesinizi inceltip kalınlaştırmak için oldukça hoş bir uygulamadır. İndirmesi ücretsizdir. Her uygulama ile kullanılabilir ve oldukça basit bir arayüzü bulunur.

3)AV Voice Changer: Yalnızca Discord ve Twitch gibi oyuncuların daha çok kullandığı servislerle gerçek zamanlı olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda sesinizi kaydetmek ve daha doğal hale getirmek için dalga biçiminde düzenlemek için de kullanabileceğiniz profesyonel kalitede bir ses değiştirme yazılımıdır. Yazılım, sesinizin her bir ayrıntısına kolayca erişmenizi ve bunları değiştirebilmenizi sağlar. Sesiniz daha derin, daha yaşlı, daha genç, daha kadınsı, daha erkeksi, daha robotik gelebilir.

4)Voicemod: Yalnızca bu uygulama sizlere bir sürü farklı ses sunar, aynı zamanda kullanımı oldukça kolaylaştırır. Discord dışında, Voicemod, Skype, PUBG, Fortnite, Hangout, Mumble, vb… gibi diğer sesli sohbet servisleri ile birlikte de kullanılabilir. Ses efektleri de denediğim diğer ses değiştirici uygulamalarından daha doğal duyuluyor. En sevdiğim ses modlarından bazıları arasında katedral ve kong var. Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce ses mod’u arasından seçim yapabilirsiniz ve tamda bu yüzden bu kurmanız gereken uygulamadır.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.