Discord Kayıt Botu Nasıl Yapılır

Discord Kayıt Botu Nasıl Yapılır

Dicord kayıt botu veya başka amaçlı bot eklemek oldukça kolay bir işlemdir. Discord kayıt botu eklemek için araştırmalarımız sonucu size bazı önerilerde bulunabileceğiz. Anlatacağımız konuyu okuduğunuz için teşekkürler. Discord kayıt botu eklemek için gerek her bilgi yazımızda bulunmaktadır. Keyifli okumalar dilerim. 

Discord Kayıt Botu Yapma

Discord Kayıt Botu Yapma
Discord Kayıt Botu Yapma

Dsicord uygulaması içerisinde kayıt botu yapmak ve sizlere anlatmak hakkında gerekli araştırmaları yaptık. Böyle bir işlem gerçekleştirmek için öncelikle ya bir Discord sunucusu kurmuş olmalısınız yada bir sunucuda en yüksek yetki sahibi olmalısınız. Discord uygulaması en güncel şekilde bilgisayarınızda kurulu ise ve sunucu yönetiminde en yüksek yetkiye sahipseniz başlayalım.

Discord Kayıt Botu Önerileri

Bunun için size önereceğimiz botun bir ismi bile bulunuyor. MEE6 Discord botu sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek kapasite sahibidir. MEE6 botunu Discord ile eşleştirmeniz için size gerekli bütün bilgileri sunacağız.

Discord Kayıt Botu Önerileri
Discord Kayıt Botu Önerileri

Öncelikle MEE6 botunu ekleyebilmek için bu botu yazan geliştirme ekibinin kurduğu internet sitesini ziyaret ediniz. Bu siteye “ https://mee6.xyz/ “ linkine tıklayarak erişebilirsiniz. Siteye eriştikten sonra Discord hesabınız ile MEE6’nın sitesini birbirine bağlamak için giriş yapınız. İşlemin devamında botun internet sitesi bütün işlemler için sizleri yönlendirecektir.

Discord Kayıt Botu Komutları

Discord kayıt botu komutları için MEE6 botunun sitesine giriş yapıp botu ekledikten sonra yönetici paneline girerek. Bu kısımdan bütün MEE6 bot komutlarına erişerek sunucunuzda deneyebilirsiniz. Kullanıcıları kaydetmede buna dahildir. 

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.