Discord Parti Modu Görevleri Nasıl Yapılır?

Discord Parti Modu Görevleri Nasıl Yapılır? merak edenler için popüler sesli konuşma platformundaki yeni etkinlik hakkındaki detayları aktaracağız. Tüm oyun severlerin ve İnternet üzerinde canlı ses konferansı yapmak isteyenlerin bir araya geldiği Discord isimli platform yeni yaşını kutluyor. Discord Parti Modu adı altında başlatılan etkinlikler kapsamında tüm kullanıcılar bir birinden farklı ödüller kazanabilir ve oluşturdukları veya dahil oldukları sunuculara yardım yapabilirler. Son dönemlerde bu yapılan haberler sonrasında Discord kullanıcıları parti modu hakkında araştırmalar yapmaya başladılar.

Bizde siz değerli okurlarımızın cevaplanmayan veya cevabı bulunamayan bu tür sorularına özel içerikler hazırlamaya devam ediyoruz. Bu içeriğimizde Discord Parti Modu Görevleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilecek ve bu görevleri nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır. Yanlızca parti modundaki görevlerin nasıl yapabileceğinizi değil aynı zamanda nasıl aktif edip nasıl kullanabileceğiniz hakkındaki detaylar da yer almaktadır. Gelecek güncellemelerde değişecek ve yenilikler eklenebilecek olan Discord Parti Modu hakkındaki bilgileri de güncellemeye devam edeceğiz.

Discord Parti Modu Nedir?

Discord Parti Modu, son gelen güncelleme ile platforma eklenen ve tüm kullanıcıların eğlenceli bir şekilde katılabileceği etkinliktir. Discord sunucusunu sanki evinizdeki bir oda olarak düşünün. Bu hayal ettiğiniz odanın içerisindeyken her konuşmanızda yukarıdan konfetiler yağdığını düşünün. Aynı zamanda her konuştuğunuz sırada yağan konfetilerin haricinde bir de kombo ile bunu ne kadar sık yapabildiğinizi görebildiğinizi düşünün. İşte bu Discord Parti Modu resmi İnternet siteleri üzerinden bu şekilde anlatılmaktadır.

Reklam Alanı

Nasıl Açılır?

  • Kullanıcı ayarlarına tıklayın
  • Uygulama ayarları kısmında yer alan “Parti Modu” yazısına tıklayın,
  • Daha sonrasında Parti Modunu etkinleştirin.

Discord Parti Modu Görevleri Nasıl Yapılır? (2022)

Discord parti modu görevleri nasıl yapılır? sorusunun cevabı aşağıda yer almaktadır. Değişen ve yeni gelen görevleri de yapabilmeniz için sizlere önemli bilgiler aktarıyoruz. Aynı zamanda bu mod hakkındaki yeni gelişmeleri de yine bu sayfa altından sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Kombo Nasıl Yapılır?

Reklam Alanı

Kombolar, sen yazdıkça sana bir kombo sayacı verecektir. Parti Modu tetiklenmeden önce sayacındaki bu eşiği ayarlayabilirsin. Ayrıca yazarken, tezahürat yapan bir kalabalığı tetikleyecek sesleri de etkinleştirebilirsin.

Ekran Nasıl Titrer?

Ekran titremesi, kombon arttıkça ekranını sallayacaktır. Parti Modu ayarları sekmesinde ekran titremesinin yoğunluğunu ayarlayabilirsin.

Konfeti Nasıl Yağdırılır?

Mesaj çubuğuna yazı yazarken metninin her yönünden konfeti fırlayacak! Parti Modu ayarları sekmesinden konfeti miktarını ve boyutunu seçebilirsin.

Dışarıdaki tüm başarı avcıları için, belirli görevleri tamamlayarak özel Parti Modu özelleştirmelerinin ve diğer eğlenceli açılır pencerelerin kilidini açabilirsin.

Discord Parti Modu Görevleri Nasıl Yapılır?  (2022)
Discord Parti Modu Görevleri Nasıl Yapılır? (2022)

6
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.