Discord Spotify Dinliyor Yapma (2022)

 Discord Spotify Dinliyor Yapma (2022)
Okunuyor Discord Spotify Dinliyor Yapma (2022)

Discord Spotify Dinliyor Yapma fazla aratılmasıyla birlikte size resmi adresinin bağlantısını paylaşıyoruz. Paylaştığı videoları izleyebilir ve hesabıyla ilgili son dakika analizini buradan kontrol edebilirsiniz. Günümüzün en büyük ve en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarının başında gelen Discord Sunucusu her gün yeni bir kişiyi ünlü etmeyi başarıyor. Araştırılmasına rağmen bulunamayan Discord Spotify Dinliyor Yapma çok merak edilmeye başladı. Hesabın gerçek adresini bulamayanlar için aşağıda doğrudan bir bağlantı bıraktık. Aynı zamanda merak edenler için sosyal medya hesabına ait güncel analiz raporlarını da içermektedir. Paylaştığı videolarla ilgili fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Discord Spotify Dinliyor Yapma

Discord Spotify Dinliyor Yapma paylaştığı videolarla herkesin ilgisini çekmeyi başardı. Sosyal medya hesaplarında “Discord Spotify Dinliyor Yapma” ismini kullanması onu bu şekilde tanımamızı sağlıyor. Kullanıcılar sebebini bulamadığımız bir şekilde fazla araştırmaya başlamış durumdalar. Bize gelen yoğun istek üzerine her ne kadar bir araştırma yapsak da bu sosyal medya hesabının ne den bu kadar merak edildiğini açıklayacak bir şey bulamadık. Herhalde sevenlerinin çok olması ve çektiği içeriklerin ilgi çekmesinden kaynaklandığını düşünüyoruz.

Pqueen Discord Sunucusu
Discord Spotify Dinliyor Yapma

Aşağıdaki yorum alanına Discord Spotify Dinliyor Yapma bu sayede biz ve bizim gibi düşünen binlerce kişiye bir cevap vermiş olursunuz. Sosyal medya hesapları da bulunan kullanıcının Discord da takipçi sayısı her geçen saat artmaya devam ediyor. Genellikle paylaştığı videoların yorumlarını kapatması da dikkatlerden kaçmadı. Çektiği videolarla binlerce kişinin beğendiği başarılı içeriklerin sahibidir. Discord Sunucusu ses dosyalarına uygun çekilen videolar oldukça popüler olmayı başarıyor. Ülkemizde bu uygulama sayesinde popüler olan yüzlerce insan bulunmaktadır. Son zamanlarda da ismini sık duymaya başladığımız Discord Spotify Dinliyor Yapma hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştireceğiz.

Discord Spotify Dinliyor Yapma Nedir?

Discord’la aynı anda dinle, oyun oyna, sohbet et ve parti yap.

Ayrıca arkadaşlarının neler dinlediğini görebilir ve onları çalabilir, hatta birlikte de dinleyebilirsin.

Spotify’ı Discord’a bağlama

  1. Discord uygulamasını indir ve aç.
  2. Soldaki menüde Bağlantılar‘a tıkla.
  3. Spotify‘a tıkla.
  4. Spotify’da oturum açmak veya kaydolmak için kullanabileceğin bir web sayfası açılır.

Spotify’ı Discord’a bağladıktan sonra dinlediğin müzikleri arkadaşlarına gösterebilirsin.

Bağlantıyı kesmek için:

  1. Discord masaüstü uygulamasının sol tarafındaki menüde Bağlantılar‘a tıkla.
  2. Spotify‘a tıkla.
  3. Yeşil kutunun sol üstündeki X simgesine tıkla.
  4. Onaylamak için Bağlantıyı Kes seçeneğine tıkla.

Birlikte Dinle

Not: Sesli sohbet ederken Birlikte Dinle özelliğini kullanamazsın. Bunun yerine yazarak sohbet etmeyi dene.

Geçerlilik: Premium

  1. Sağda bulunan arkadaşlar listenden Spotify dinleyen bir arkadaşına tıkla.
  2. Birlikte Dinle simgesine tıkla.

Not: Birlikte Dinle özelliğini Spotify’ın ücretsiz sürümüne sahip bir arkadaşınla kullanıyorsan arkadaşın reklam dinlerken senin tarafında sessizlik olacaktır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın


VOZOL