e
sv

Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?

434 Okunma — 05 Aralık 2022 00:30
Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı? soruları sonrasında işinize çok yarayacak olan bir birinden farklı bot hakkında bilgi sunacağız. Özellikle oyun severlerin aktif olarak kullandığı Discord platformunda bot sayesinde dilediğiniz müziği dinleme kolaylığına da ulaşabiliyoruz. Son dönemlerde YouTube den şarkı çalan botların dahi sayılarının çok azalması sonrasında Spotify üzerinden şarkı çalabilen botlara ilgi daha da artmaya başladı. Lakin çoğu sunucu da bu tür botlara erişim oldukça zor. Sizler için Discord üzerinde çalışan ve Spotify şarkıları çalabilen botlar hakkında güncel bilgiler paylaşacağız.

Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?

Discrod Spotify Şarkısı Çalan Bot denildiği zaman akla bir isim gelmiyor, zaten bu sebepten de çoğu insan bu tür botları aramaya özen gösteriyor. Bazı büyük sunucular da gördüğümüz ve denk gelen bu botların da kullanımı çok kolay değil. Lakin bunu yapabilen botlar tabi ki de var. Aşağıda sizelere tanıttığımız botlar arasından “Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?” sorunuzu cevaplayacak olan botlar bulunmaktadır. Size göre en uygun olanı seçip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?
Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?

Jockie Music

Jockie Music, tartışmasız Discord’da kullanabileceğiniz en iyi müzik robotudur. Jockie Music botu ile Spotify, Apple Music, YouTube, Deezer, TIDAL, Soundcloud ve daha fazlasından müzik çalabilirsiniz. Başlamak için, anahtar kelimeyi kanalda “m!play” ön ekinden sonra yazabilir veya oynatmayı başlatmak için doğrudan önekten sonra şarkı bağlantısını yapıştırabilirsiniz. Ayrıca bas kuvvetlendirme, karaoke, 8D, tremolo, distorsiyon ve yankı gibi çeşitli ses efektlerini de kullanabilirsiniz .

Uzox

Ücretsiz olarak premium özelliklere sahip bir Discord müzik botuna ihtiyacınız varsa, bakmanız gereken şey Uzox botudur. Bot, güvenilir müzik çalma sunar ve YouTube, SoundCloud, Spotify, Twitch canlı yayınlarını ve daha fazlasını destekler. Ayrıca, çeşitli müzik filtrelerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz .

Chip

Ayrıca denemeye değer Chip. Chip, Spotify, SoundCloud ve Bandcamp’ı destekleyen başka bir müzik botudur. Chip bot’un duraklatmak, devam ettirmek, atlamak, durdurmak veya kuyruğu kontrol etmek için uygun düğmelere sahip olmasını seviyorum . Bu şekilde, botta gezinmek için her zaman komutlara güvenmeniz gerekmez. Ve başınız belaya girerse, mevcut tüm komutların listesini görüntülemek için “ch!help” komutunu kullanabilirsiniz.

Aiode — For Streaming Spotify in Discord

Spotify kullanıcısıysanız, Discord için sunucunuzda Spotify şarkılarını yayınlayabilen bir müzik botu arıyorsunuz demektir. Aiode (önceden Botify olarak biliniyordu) istediğiniz Discord botu. Spotify’da şarkıları doğrudan aramak ve çalmak için botu kullanabilirsiniz. Artı, Aiode aslında YouTube ve Soundcloud dahil olmak üzere diğer hizmetleri de destekliyor.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Discord Spotify Şarkı Playlist Çalan Bot Var mı?