e
sv

Discord Temporary Network Error Hatası (2023)

46 Okunma — 16 Ekim 2023 17:30
Discord Temporary Network Error Hatası (2023)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Discord Temporary Network Error Hatası diye çeşitli sorunlarla boğuşan kullanıcılar için 2023 yılında en sık görülen tüm hataların güncel çözümlerini araştırıp sizlere sunuyoruz.

Discord, günümüzde hem mobil hemde Bilgisayar platformunda en çok kullanılan gelişmiş toplu canlı sohbet platformu. Özellikle oyunculara özel olarak tasarladığı özellikleri ile bir anda tüm dünyada en çok kullanılan ve tercih edilen sesli sohbet uygulaması olmayı başardı. Şimdi geliştirdiği özelliklerle hem kullanıcı deneyimini arttırıyor hemde yalnızca sıradan bir sesli sohbet uygulamasından çok daha farklı bir platforma dönmeye başlıyor.

Discord Temporary Network Error Hatası tarzında kullanıcılar 2023 yılında bir çok farklı sorundan dolayı arama motorlarında çözüm yolları arıyorlar. Bizde kullanıcıların yaşadığı tüm hata türlerini bularak güncel olarak çözebilecekleri yöntemleri en kısa ve net haliyle burada anlatmaya çalışacağız.

Discord Temporary Network Error Hatası

Discord Temporary Network Error Hatası başlığı oluşturmamızın sebebi kullanıcıların hem dikkatini çekmek hemde onlar tarafından daha kolay bulunarak sorunlarını ortadan kaldırmayı istememizden kaynaklı. Aşağıda 2023 yılında en sık karşılaşılan hataların çözümünü yerli kaynaklardan bulamayacağınız için önemli hata türlerini ve çözüm yöntemlerini anlatmaya çalıştık.

Discord Hata Veriyor
Discord Hata Veriyor

DiscordTemporary Network Error Hatası başlığı altındaki sorunlardan daha farklı bir sorun yaşıyorsanız aşağıdan yorum olarak karşılaştığınız hatayı yazmanız halinde çözüm yolunu en kısa sürede bularak ekleyeceğiz. Aynı zamanda bildiğiniz farklı çözüm yolları varsa yine aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Discord Temporary Network Error

Discord Temporary Network Error Hatası diyerek sorunlarının çözümünü arayan kullanıcıların genellikle karşılaştığı Discord Temporary Network Error Hatası ile ilgili 2023 yılında güncel çözüm yöntemini sizler için araştırdık.

1- Yöntem

Yukarıda verdiğimiz Microsoft dosyasını indirerek güncel olarak cihazınıza kurun ve tekrar uygulamayı çalıştırın. Bu hatayı alanların %90’ı bu şekilde çözüme ulaşıyor.

2- Yöntem

 • Masaüstünüzde bulunan Discord uygulamasının kısayolunu silin,
 • Arama yerine %appdata% yazın ve orada çıkan Discord klasörünü silin,
 • Tekrar arama yerine %localappdata% yazarak Discord uygulamasını kaldırın,
 • Şimdi Discord’u baştan kurun ve hatasız bir şekilde kullanın.

Discord Open Setup Log Hatası

Discord Hata Veriyor diyerek sorunlarının çözümünü arayan kullanıcıların genellikle karşılaştığı Discord Open Setup Log Hatası ile ilgili 2023 yılında Türkçe ve yabancı kaynaklarda herhangi bir çözüm yöntemi bulunmamaktadır.

Genellikle bu hatayı alan kullanıcılar çözüm için yukarıda verdiğimiz 2 yöntemi kullanıyorlar. O yöntemler bu hatayı alan kullanıcılar içinde çözüm olacak işlemleri içerisinde barındırıyor.

Discord Failed to Extract İnstaller Hatası

Discord Hata Veriyor diyen bir kullanıcı büyük ihtimaller Discord Failed to Extract İnstaller Hatası aldığı için çözüm yolunu aramaya çalışıyor. Bununla ilgili yerli ve yabancı kaynaklarda paylaşılan çözüm yöntemleri hem eski hemde çok sınırlı.

Discord Failed to Extract İnstaller Hatası Çözümü için Yukarıda verdiğimiz Yöntem 1 adı altında paylaştığımız Microsoft dosyasını cihazınıza indirip kurun. Hata ortadan kalkacaktır.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Discord Temporary Network Error Hatası (2023)