DLS 21 Galatasaray (GS) Forması URL – 2021

 DLS 21 Galatasaray (GS) Forması URL – 2021
Okunuyor DLS 21 Galatasaray (GS) Forması URL – 2021

DLS 21 Galatasaray (GS) Forması URL için verilen 2021 yılına ait url bağlantılarını sizlere sunuyoruz. Tüm yeni ve eski formaların resimlerini burada bulabileceksiniz. Aynı zamanda bu formaları oyun içerisinde nasıl kullanabileceğinizi de buradan anlatıyoruz. Dream League Soccer 2021 oyununda kurduğunuz takımları tuttuğunuz takımlara dönüştürebiliyorsunuz. Aynı futbolcuları satın alarak veya hayalinizdeki futbolcularla kurduğunuz bir Galatasaray takımını bütünleştirecek logo ve formaları da aynı yapma imkanınız bulunmaktadır. Burada işinize yarayacak olan 2021 yılına ait GS Forması görsellerine ait URL linklerini bulacaksınız.

DLS 21 Galatasaray forması url linkini arayanlar için bağlantıların kısa yollu halini aşağıda görebilirler. Oyun içerisinde 2021-2022 sezonuna ait güncel Galatasaray formalarını göreceksiniz. Yeni formalar eklendikçe aşağıdan güncellemeye devam edeceğiz. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız muhakkak bize bildirin. GS formalarını DLS 21 oyununda nasıl kullanacağını bilmeyen oyuncular için bir video içerik hazırlanmaktadır.

DLS 2021 Galatasaray (GS) Forması URL

DLS 2021 Galatasaray (GS) Forması için aşağıda güncel görsellere ait url verilmektedir. Tüm yeni formaları da eklemeye devam edeceğiz. İstediğiniz başka takımlar ve özel formalar varsa yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz. Aşağıda hem Logo hem de tüm formalara ait URL linkleri yer almaktadır. Galatasaray için geçerli olan tüm bu görseller günceldir.

DLS 2021 Galatasaray (GS) Forması URL
DLS 2021 Galatasaray (GS) Forması URL

DLS 21 Galatasaray (GS) Kaleci Forması URL

DLS 21 Galatasaray (GS) Kaleci Forması URL
DLS 21 Galatasaray (GS) Kaleci Forması URL

DLS 21 Galatasaray (GS) Logo URL

DLS 21 Galatasaray (GS) Logo URL
DLS 21 Galatasaray (GS) Logo URL

DLS 2021 Nedir?

Dream League Soccer 2021 yeni görünümü ve yepyeni özellikleriyle seni aksiyonun tam merkezine koyacak! 4000’ü aşkın FIFPro™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve dünyanın en iyi futbol takımlarına karşı yeşil sahada mücadele et! Bir yandan oyundaki sekiz kümede üst sıralara tırmanırken bir yandan da hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D oyuncu hareketlerinin, sürükleyici maç yorumlarının, takım özelleştirmelerinin ve daha pek çok özelliğin tadını çıkar. Bu oyun artık her zamankinden de güzel!

HAYALİNDEKİ TAKIMI OLUŞTUR
Kevin De Bruyne ve Roberto Firmino gibi yıldız oyuncularla sözleşme imzalayarak rüya gibi bir takım oluştur! Tarzını geliştir, oyuncularını iyileştir, küme sıralamasını tırmanırken karşına çıkan tüm takımlarla boy ölçüş. Efsanevi Kümeye yol alırken stadyumunu birinci sınıf tesislerle donat. Bunları başaracak azme sahip misin?

GELİŞTİRİLMİŞ YENİ OYNANIŞ
Yeni animasyonlar ve geliştirilmiş yapay zeka sayesinde mobildeki en sürükleyici futbol tecrübesini senin için hazırladık. Bugüne kadarki Dream League Soccer tecrübesi seni bekliyor. Dream League Soccer 2021, bu sporun gerçek ruhunu en iyi yakalayan futbol oyunu.

BAŞARI İÇİN TASARLANDI
Bugüne kadarki en göz alıcı Dream League Soccer tecrübesinin keyfini çıkar! Saç şekli ve kıyafet gibi pek çok farklı seçeneği kullanarak yöneticinin görünümünü özelleştir. Geliştirilmiş yeni grafik motoru sayesinde hayalindeki takım hiç olmadığı kadar güzel görünecek!

DÜNYAYI FETHET
Dream League Live ile kulübünü dünyanın en iyi takımlarıyla karşı karşıya getir. Takımının gücünü ispatlamak için sıralamalarda yüksel, Küresel Liderlik Tablolarında ve Etkinliklerde mücadele vererek özel ödüller kazan!

ÖZELLİKLER
• 4000’ü aşkın FIFPro™ lisanslı oyuncu arasından hayalindeki takımı oluştur ve geliştir
• Hareket yakalama teknolojisiyle oluşturulan 3D vuruşlar, top çalma hareketleri, sevinçler ve kaleci hareketleri oyuna benzersiz bir gerçekçilik katıyor
• Sekiz kümeyi tırmanarak ve 10’u aşkın kupa mücadelesinde yer alarak efsane statüsüne ulaş
• Kendi Stadyumuna Sağlık, Ticari ve Eğitim tesisleri kurarak futbol imparatorluğunu oluştur
• Temsilcileri ve Yetenek Avcılarını kullanarak transfer pazarındaki en yetenekli oyuncuları bul
• Sürükleyici ve adrenalin dolu maç yorumları seni aksiyonun merkezinde tutacak
• Oyuncularının teknik ve fiziksel yeteneklerini geliştirmek için Teknik Direktörleri kullan
• Takımının forması ve logosunu özelleştir ya da istersen kendi tasarımlarını yükle
• Eşsiz ödüller kazanmak için normal sezonlara ve etkinliklere katıl
• Dream League Live ile dünyanın dört bir yanından oyuncularla mücadele et
• Bugüne kadarki EN GENİŞ müzik koleksiyonumuzu oluşturduk! Retro Video Club, Only The Poets, Halo Sol ve daha pek çok sanatçıdan şarkılar burada!

Galatasaray Nedir?

Galatasaray futbol takımı, Galatasaray Spor Kulübü’nün Süper Lig’de mücadele eden profesyonel futbol takımıdır. Kulübün futbol dışında faaliyet gösterdiği diğer spor dalları basketbol, voleybol, atletizm, boks, kürek, yelken, yüzme, e-Spor ve masa tenisi’dir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın