DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman? (Hangi Tarihte, Saat Kaçta?)

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman? (Hangi Tarihte, Saat Kaçta?)

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman?, hangi tarihte, günde ve saat kaçta yayınlanacağını açıklıyoruz. ESL ONE CS:GO COLOGNE 2020 isimli turnuvanın detayları. Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) tüm dünyanın adını ezberlediği efsanevi bir çevrim içi FPS oyunudur. Savaş oyunu dediğimiz zaman oyun oynayan ve oynamayan herkesin aklına muhakkak bu oyun geliyor.

Geliştirdikleri özellikler ve yaptıkları başarılı stratejiler ile sürekli büyümeyi başaran CS:GO üzerinden 8 yıl geçmesine rağmen hala rekorlar kırmayı başarıyor. Özellikle rekabet sisteminde yaptıkları başarılı geliştirmeler ile tüm dünyanın izlediği turnuvalara’da sahip. Böylesine çok oyunculu ve eşit bir oyun üstüne ücretsiz olunca tadından yenmiyor. Böylesine rekabet ortamının yüksek ve izlemesinin’de keyifli olduğu bir oyunun turnuvaları’da çok ihtişamlı oluyor. DMAX Üzerinden yayınlanacak olan ESL ONE CS:GO COLOGNE turnuvası ne zaman? yapılacağıyla ilgili tüm soruları yanıtlıyoruz.

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman?

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman? sorusu son zamanlarda en çok merak edilen soruların başında geliyor. Ağustos ayı içerisinde yapılacak olan ESL ONE CS:GO COLOGNE 2020 turnuvasıyla ilgili bilgiler aktarılmaya devam ediliyor. Turnuvayı DMAX isimli televizyon kanalından veya televizyon kanalını canlı yayınlayan İnternet siteleri üzerinden izleyebileceksiniz.

DMAX CS GO Turnuvası, 28-29-30 Ağustos 2020 Tarihinde Saat 15:00‘da canlı olarak yayınlanacaktır.

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman?
DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman?

CS GO ESL One Köln 2020 Turnuvası Hangi Tarihlerde Başlıyor?

Resmi İnternet siteleri üzerinde “Ekibimiz, Intel tarafından desteklenen ESL One Cologne 2020’yi bu yıl çevrimdışı hale getirmeye çalışırken yukarıda ve öteye gitti, ancak kapsamlı bir değerlendirmeden sonra bir Çevrimiçi Turnuvaya geçiş yapmamız gerektiği sonucuna vardık. Karar, devam eden COVID-19 önlemleri nedeniyle küresel seyahat düzenlemeleri ve bireysel ulusal yönergeler hakkında kapsamlı araştırma ve anlayıştan sonra alındı.

Dolayısıyla bu yıl, kupayı dört bölgesel bölüme ayırıyoruz: 18-30 Ağustos tarihleri ​​arasında Avrupa, Kuzey Amerika, Asya ve Okyanusya ve 2021’de LANXESS arenasında taraftarlar, oyuncular ve ekibimizle tekrar bir araya getirmeyi dört gözle bekliyoruz.” açıklaması yapılmış.

TarihBölgeÖdül
18-30 AğustosAvrupa325.000 ABD Doları
18-29 AğustosKuzey Amerika135.000 ABD Doları
25-30 AğustosAsya20.000 ABD Doları
25-30 AğustosOkyanusya20.000 ABD Doları
CS GO ESL One Köln 2020 Turnuvası Tarihleri ve Ödülü
https://www.facebook.com/DMAXTR/videos/581849955829719/
DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman?

DMAX CS GO Turnuvası Ne Zaman? sorusunu yanıtladık. Turnuvayla ilgili güncel bilgileri ve haberleri yapmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. CS GO ESL One Köln 2020 Turnuvasında Sizin Favori Takımınız Hangisi?

11
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.