Doge Dash (DOGEDASH) Coin Yorum ve İnceleme

 Doge Dash (DOGEDASH) Coin Yorum ve İnceleme
Okunuyor Doge Dash (DOGEDASH) Coin Yorum ve İnceleme

Doge Dash (DOGEDASH) Coin yeni çıkan popüler coinler arasında yerini aldı. Az sıfırlı fiyatı ile kısa sürede ilgi görmeye başlayan bu köpek coinin Gate io üzerinde listelenmesi fiyatını da arttırmış görünüyor. Doge Dash (DOGEDASH) Coin şuanki tahmini değeri Gate io üzerinde listelenmesi fiyatını da arttırmış görünüyor. Doge Dash (DOGEDASH) Coin şuan ki tahmini değeri 0.02593 TL dir.

DASH (DOGEDASH) COİN ANALİZ
ASH (DOGEDASH) COİN

DASH (DOGEDASH) COİN ANALİZ

Dash (DOGEDASH) Coin’in geliştiricisi olan Paul Caslin geçtiğimiz günlerde, canlı yayın üzerinden 1.5 milyon dolarlık bir yakım gerçekleştirdi ve yapılacak işlemlerin şeffaflık içinde yapıldığının sinyalini vermiş oldu. Canlı yayın üzerinden yatırımcılar ile Dash (DOGEDASH) Coin YouTube kanalı üzerinden yapılan bu canlı yayında yakım işlemini izleyiciler çok olumlu ve güzel karşıladı. Coin analizi için ise, şuan birşey söylemek kesinlikle mümkün değil.

DOGEDASH COİN YORUM
DASH (DOGEDASH) COİN ANALİZ

DOGEDASH COİN YORUM

Paul Caslin metamask cüzdanı üzerinden 1.5 milyon dolar değerinde 3576178558.064875749414682074 adet Dash (DOGEDASH) Coin yakımı gerçekleştirildi. Buda Coin’in bir nebze fiyatının artmasına neden oldu. 0.0024 bandında olan coin kullanıcılarına yatırım haricinde oyun oynayıp coin kazanma fırsatı sunuyor. Android ve iOS platformlarda listelenecek olan DOGEDASH oyunu büyük yatırımcıların haricinde ufak yatırımcıların da ilgisini çekecek gibi duruyor.

DOGEDASH COİN YORUM
DOGEDASH COİN YORUM

DOGEDASH COİN OYUNU NASIL OYNANIR?

100 Dash (DOGEDASH) Coin karşılığında oyuna başlayan oyuncular, oyunun 10. Seviyesine ulaştıklarında 10.000 Dash (DOGEDASH) Coin kazanabilecek ler. Kazanılan coinler kullanıcıların hesaplarına anında gönderilecek. Oyunda Coin’in maskotu olan Dash altınları biriktirerek ilerlerken karısına çıkan Boğa, zombi, böcek gibi engelleri de dokunmadan geçmesi gerekiyor. 10. Seviye sandığa ulaştığınızda 10.000 Dash kazanmış oluyorsunuz.
Dash (DOGEDASH) coin’i gate io borsası üzerinden satın alabilirsiniz.Her coinde olduğu gibi projesini iyi şekilde incelemediğiniz coinleri satın almanızı önermiyoruz.
Dash (DOGEDASH) Coin hakkında verdiğimiz bilgiler coin’in açıkladığı bilgiler olup, yatırım tavsiyesi değildir. Dash (DOGEDASH) Coin hakkında soru, görüş ve önerilerinizi yorum kısmından iletebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın