Dr Osman Büyükşen İnstagram Hesabı

 Dr Osman Büyükşen İnstagram Hesabı
Okunuyor Dr Osman Büyükşen İnstagram Hesabı

Dr Osman Büyükşen İnstagram hesabı ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı programı sonrasında oldukça aranmaya başladı. Annesi ve babasının öldürülmesi olayının aydınlatılmasını isteyen Doktor Osman sesini duyurmak istiyor. Aranan sosyal medya hesapları bulunamadığı zaman sizlere sunuyoruz. Teknoloji haberlerinde kullanıcıların merak ettikleri içerikleri üretmeye devam ediyoruz. Daha önce Dr. Osman Büyükşen İnstagram adresi gibi yine aranan fakat bulunmayan hesapları sizlere sunmuştuk. Şimdi de ATV kanalındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak ailesinin katillerinin bulunmasını isteyen doktor Osman gündemde. Programı izleyenler ve sosyal medyadan duyanlar bu isme ait resmi hesapları araştırıyorlar. Hem destek hem de yardım edebilmek için iletişime geçmek istiyorsanız Osman Büyükşen İnstagram adresini kullanabilirsiniz.

Dr Osman Büyükşen İnstagram

Uzman Doktor Osman Büyükşek İnstagram üzerinden konuyla ilgili paylaşım ve açıklamalar yapacak gibi görünüyor. Diğer sosyal medya hesaplarından da yaptığı paylaşımlarını İnstagram üzerinden de takip edebilirsiniz. Müge Anlı programında söylediği sözler ve çırpınışları herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Umarız devlet büyüklerimizde bu olayı görür ve olayı biran önce aydınlatarak suçluları yakalarlar.

Dr Osman Büyükşen İnstagram
Dr Osman Büyükşen İnstagram

Dr. Osman Büyükşen İnstagram üzerinden iletişime geçmeye çalışan oldukça fazla insan olduğunu söylüyor. Yardım eli uzatanlar ve hiç bir şey yapamasalar da Osman’ın sesinin duyurulmasında yardımcı olmak isteyenlerin sayısı çok artmaya başladı. Bizde elimizden geldiğince sosyal medya hesaplarını sizlerle paylaşarak sesinin duyurulmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Osman Büyükşen İnstagram Üzerinden Metin ve Necla Büyükşen’in katilleri yakalansın Anketi

Osman Büyükşen İnstagram adresi üzerinde profilinde paylaştığı link ile bir anket düzenliyor. Metin ve Necla Büyükşen’in katilleri yakalansın anketine katılarak imza verebilirsiniz. Sesinin duyurulmasına yardımcı olmak için sizde elinizden geleni yapmaktan geri durmayacağınızı biliyoruz.

“Annem ve Babam 3 Eylül 2018 tarihinde Konya’nın merkez Karatay ilçesine bağlı İsmil mahallesinde evinde ateşli silah ile öldürüldü. Failler neredeyse 3 yıl olmasına rağmen hala daha yakalanmadı.

Olayın olduğu ilk andan itibaren tahkikat Jandarma tarafından yürütülmektedir. Fakat ilk olay yeri savcısının olay yerini 1,5 saat gibi erken bir saatte açması, olay yeri incelemedeki yapılan hatalar ve sonrasında yapılan bir takım hatalar zinciri nedeniyle cinayetin çözümü zorlaştırılmıştır. 3 yıl boyunca devam eden tahkikatte ise cinayet hala çözülememiştir. Cinayet dosyasının Konya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro amirliğince devir alınıp oluşturulacak özel ekip ile inceleme yapılmasıyla; gerek dosyada sürekliliğin sağlanması, gerek bu konudaki uzmanlık ve tecrübeleri, gerek sorgulamadaki uzmanlıkları nedeniyle bu cinayeti çözüme kavuşturacağı kanaatindeyim.

Adaletin gecikmesi adalet değildir. Yukarıda bahsedilen nedenlerle cinayet dosyasının Konya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro amirliğine geçmesi ve özel ekip kurulması talebimi Konya Cumhuriyet Başsavcısına defaatle bildirdim, talep ettim. Fakat bu konuda olumlu bir yanıt kendisinden alamadım. 

İş bu nedenlerle anne babamın cinayetin çözümü için Konya Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğinde özel bir ekip kurulması için en üst devlet mertebesinden yardım istiyorum. Vereceğiniz destek ile sesimizi yüksek mertebedeki devlet görevlilerine duyurarak masumların katillerinin daha fazla dışarıda gezmesinin önüne geçilecektir.”

Olayları bilmeyenler Osman Büyükşen İnstagram ve diğer sosyal medya hesapları üzerinden anlattığı şekliyle öğrenebilirler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
81 okunma
okunma4095
0 yorum