Driver Jobs Online Simulator İOS İndir (2022)

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir (2022)

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir ile 2022 yılında oyunun son sürüm dosyalarını uygulama mağazalarından nasıl indirebileceğinizi açıklıyoruz. Android işletim sistemli telefonlarınızda Vietnam sokaklarında minibus kullanma fırsatı doğdu. Web3o Technology tarafından geliştirilen simülasyon oyununda gerçekçi bir sistem hakim. Oyunu oynarken kendinizi gerçek bir minibüs şoförü olduğunuzu düşünecek ve onun gibi hareket edebileceksiniz. Driver Jobs Online Simulator İOS İndir dosyalarının çok fazla aranmasıyla birlikte bu yardımcı içeriği oluşturmak istedik. Çoğu oyun sever uygulama mağazalarında yaşadıkları hatalar ve sorunlardan dolayı oyunlarını indiremiyorlar. Tam da bu sebepten APK İndir bağlantısını sizlerle paylaşarak gerçek Driver Jobs Online Simulator İOS İndir dosyalarını nasıl indirebileceğinizi anlattık.

Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyaları incelediğimizde içerisinde zararlı yazılımlar olduğu da tespit edilen dosyalar saptadık. Vietnam şehrinde minibüs sürme yolculuğuna çıkacağınız Sümulator oyununu indirmeye çalışırken bu tür dosyalara denk gelerek zarar görmenizi istemiyoruz. Bu yüzden hazırladığımız içeriğimizdeki araştırma sonuçlarını da okuyarak neden uygulama mağazasından indirmeniz gerektiğini daha iyi anlayacaksınız. Driver Jobs Online Simulator İOS İndir seçeneklerinde verdiğimiz dosyalar Google Play Store olan resmi oyun dosyalarını içermektedir. Amacımız oyunu bulamayan veya uygulama mağazalarından indiremeyenlere yol göstermek.

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir sayesinde oyunun en güncel dosyalarını cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. 2022 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğimiz bu yazımızda istediğiniz her an Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınıza oyunu indirip oynayabileceksiniz. Aynı zamanda Driver Jobs Online Simulator İOS İndir oyununu Bilgisayar (PC) üzerinden oynamak isteyenler de yine buradan yararlanabilirler.

Minibus Simulator Vietnam APK İndir
Driver Jobs Online Simulator İOS İndir

Yabancı kaynaklar ülkemizde ilgi gören oyunlarla ilgili bazı illegal çalışmalar düzenliyorlar. Artık hırsızlık çeşitleri eskisi gibi değil, teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni nesil hırsızlıklar çoğalmaya başladı. Telefonlarınızdaki bilgileri ele geçirip sizi dolandırmak isteyenlerin sayısı oldukça yüksek. Bu suç ülkemizde oldukça ağır cezalara çarptırılsa da yabancılar başka ülkeden bizim ülkemizdeki oyuncuları dolandırmaya çalışabiliyorlar. Driver Jobs Online Simulator İOS İndir adı verilen dosyaları piyasaya yaydıktan sonra bunları oyuncuların indirmeleri gerekiyor. Bu dosyaları cihazlarına indirenlerin başta banka hesap bilgileri olmak üzere tüm kişisel bilgilerini ele geçiriyorlar.

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir dosyalarını yüklerken kesinlikle son sürüm olduğundan emin olun. Son sürüm olmayan oyun dosyaları oyunu çalıştıramaz. Sürekli olarak oyuna gelen güncellemelerde yeni minibüsler, eklentiler ve görülen hatalar giderilmektedir. İndireceğiniz eski bir APK dosyası oyunun doğru çalışmasını engeller.

Minibüs Snda 1.2.9 olan son sürüm dosyaları yakın zamanda gelecek güncellemeler ile yükselecektir.

Driver Jobs Online Simulator İOS

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir, tamamen yeni grafiklere sahip tamamen yeni bir versiyon olduğu söylenebilir. Pek çok ilginç özellikle birlikte, birçok hatanın üstesinden gelir, en yüksek FPS performansını elde etmek için optimize edilir ve geliştirilir. Driver Jobs Online Simulator İOS 29 kişilik Hyundai County, 16 kişilik Ford Transit, Toyota Hiace gibi en popüler otomobillerle Vietnam’da gerçek bir küçük ve orta boy binek otomobil sürücüsünü deneyimlemenizi sağlayacak., … Vietnam kırsalındaki tipik bir Kültür Köyü’nden esinlenilmiştir. Şehirde büyük bir ARAÇ PARTİSİ bulunmaktadır. Yolda birçok dinlenme yeri, kırmızı ışıklar, hız kameraları var. Tanıdık Vietnam lezzetini taşıyan birçok reklam panosunun olduğu bir otoyol …
Car Simulator Vietnam, Truck Simulator Vietnam, Bus Simulator Vietnam gibi önceki oyunlardan deneyim ve mükemmellik biriktirmek için Driver Jobs Online Simulator İOS en mükemmel oyun olduğu ve Vietnam’daki tek yolcu sürüş oyunlarının üretildiği söylenebilir. ve Web3o Technology tarafından dağıtılmaktadır.

Minibüs Simulator Vietnam Son Sürüm APK İndir
Driver Jobs Online Simulator İOS İndir

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir en önemli özelliklerinden bazıları şunlardır:

– Yağmurlu hava sistemi, otomatik gündüz ve gece döngüsü süresi.
– Daha gerçekçi işaretler, yol işaretleri, sokakların, ağaçların ve evlerin 3B modelleriyle tamamen yeni grafikler.
– Trafik polisi kırmızı ışıkta geçtiğinizde, hız yaptığınızda, …
– Otogar ve gişede otomatik barlar bulunmaktadır. Ücret gişesinden geçerken biletler satın alınmalı ve ödenmelidir.
– 40’tan fazla boya rengi, yaklaşık 20 tip tekerlek lazang tekerleği ve her araç türü için kask, bayrak, araba asistanı gibi onlarca aksesuarla araçları yükseltmek için bir GARAGE sistemi var …
– Yeni esnek plaka değiştirme sistemi, plakanın arka plan rengini, numara rengini, boyutunu ve yazı tipini, özellikle de plakadaki ülkelerin bayrağını değiştirebilir.
– Bonus sistemi, Seviye ve EXP, Kat edilen Km doğru şekilde yeniden hesaplanır.
– Araba kontrol düğmesi sistemi tamamen bir açma / kapama düğmesi ile değiştirildi, bükülüyor, gerçek hayata çok benziyor.
– Sinyal lambası ve yağmur düğmesi gerçeğe çok benzer şekilde yukarı ve aşağı yerleştirilebilir.
– 12’den fazla farklı dili destekler.
– Yüksek performanslı aynalar, trafik araçları dahil MAP’deki tüm manzarayı net bir şekilde görebilir.
– Yağmur sileceği, ön cama düşen yağmur damlalarını temizlemek için çok pratiktir.
– Araba farları daha parlak ve daha gerçekçi, yol geceleri net bir şekilde görülebiliyor.
– AI trafik aracı fiziksel olarak sorunsuz, akıllıca hareket eder, oyuncunun arabası öndeyken sireni otomatik olarak çalar, bir engel tespit ettiğinde otomatik olarak durur, …
MAP, geçiş yolları, engebeli arazi yolları, tehlikeli ahşap köprüler, otoyollar, kırsal yollar, şehir yolları, … gibi çok çeşitlidir.
– MP3 çalar özelliği, çok göz alıcı müzik efektlerine göre SPEAKER vuruşunu açabilir.
– Arabanın kapısını değiştirmek, bagaj bölmesini açmak, …
– Akıllı telefon ile uzaktan araç kilitleme özelliği.
– Yolcu taşımak, arabada bagaj …
– El frenini çekin ve bırakın.
– Gerçek arabalara benzeyen 3 farklı trompet modu ile arabanın direksiyon simidindeki korna, örneğin siren, sarı arı kornası, …
– Mini MAP, GPS navigasyon haritası var
– Motoru kapatın, motoru çalıştırın, sinyal, flaş, farlar, kabindeki LED ışıklar, …
– Kabinde esnek oturma pozisyonu değişikliği.
– 3 modla kontrol kolay ve sezgiseldir: direksiyon simidi, klavye, eğim sensörü
– 2 moda ihtiyacınız var: Kat sayısı ve otomatik
– Reklamsız
– Yüksek performans
– Oyunu kaydedin.
– Oyunda fotoğraf çekin ve bunları sosyal ağlarda paylaşın

Driver Jobs Online Simulator İOS İndir 2022 yılında yolcu sürücü oyununun en çok beklenen versiyonu olduğu söylenebilir. Ve MAP’i, yeni otobüsleri, yeni oyun özelliklerini ve iyileştirilmiş oyuncu deneyimini her zaman güncelleyeceğiz. Harcadığınızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Bu süper ürünü kaçırmadın mı? hemen indirin ve oynayın!

12
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.